Partnerzy serwisu:
Mobilność

David Vitezy na VII Kongresie Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2018-09-05 10:28
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

David Vitezy na VII Kongresie Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta
Fot. Łukasz Patera
W debacie „Czy Europa przeżywa rewolucję w mobilności i smart city?”, która odbędzie się pierwszego dnia VII Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta weźmie udział David Vitezy, dyrektor generalny węgierskiego Narodowego Muzeum Transportu oraz były szef BKK zarządzającego transportem publicznym i siecią drogową w Budapeszcie.

David Vitezy zaczął kierować BKK w 2010 roku mając zaledwie 25 lat. Udało mu się połączyć w jednym ręku zarządzanie transportem zbiorowym i indywidualnym, wprowadzić priorytet dla tramwajów na kilku głównych ulicach miasta, przeprowadzić zakup nowych autobusów, tramwajów i trolejbusów. Za jego kadencji dokończono też budowę kolejnej linii metra, zamontowano nowe automaty biletowe, uruchomiono centra obsługi klienta i systemy informacji pasażerskiej. Obecnie David Vitezy jest szefem Narodowego Muzeum Transportu z siedzibą w Budapeszcie.

VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta odbędzie się w dniach 11-12 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tematyka tegorocznego wydarzenia obejmie m.in. obszary związane z polityką transportową miast i regionów, rozwojem infrastruktury tramwajowej, elektromobilnością, bezpieczeństwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla transportu publicznego i parkingów. Ponownie porozmawiamy też o polityce miasta względem tzw. „mobilności aktywnej”. Zupełnie nowym tematem będzie zaś m.in. kwestia logistyki miejskiej.

Program Kongresu dostępny jest na stronie kongrestransportupublicznego.pl. Formularz rejestracji znaleźć można tutaj.

Wszystkich uczestników Kongresu zapraszamy również do udziału w warsztatach poświęconych wyzwaniom mobilności autonomicznej w przestrzeni miejskiej.

Uczestnicząc w wydarzeniu dowiedzą się Państwo, jak wygląda otoczenie prawne i technologiczne dla wdrażania mobilności autonomicznej w miastach, a także wezmą udział w specjalnej sesji ćwiczeniowej!

Więcej informacji na stronie TOR Konferencje.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5