Partnerzy serwisu:
Mobilność

Konkursy i atrakcje podczas XII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich

Dalej Wstecz
Data publikacji:
28-04-2023
Ostatnia modyfikacja:
28-04-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
informacja własna

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
Konkursy i atrakcje podczas XII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich
fot. TOR Wydawnictwo
Spotkajmy się! Już 16 maja w Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie odbędzie XII Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskich. Partnerzy kongresu przygotowali atrakcje dla uczestników wydarzenia. Firma Yunex Traffic zaprasza na loterię, w której główną nagrodą jest tablet, natomiast firma SYSTEmEG obiecuje „niespodziankę” dla każdego kto odwiedzi ich stoisko podczas kongresu.

Technologie miejskie, transport publiczny i inteligentne miasta w coraz większym stopniu staję się jednym organizmem, w którym wszystkie mechanizmy ze sobą współpracują. Innowacyjne rozwiązania nie mogą znaleźć efektywnego zastosowania bez rozpoznania potrzeb mieszkańców miast, zaś transport publiczny nie może sprawnie funkcjonować bez wykorzystywania nowych technologii. Tkanka miejska potrzebuje inteligentnego transportu publicznego opartego na nowych technologiach.


XII Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskich to platforma do dyskusji na tematy, które w coraz większym stopniu się zazębiają – od elektromobilności, ekologii i technologii wodorowych przez cyfryzację miast, technologie komunikacji z mieszkańcami i zarządzanie bazami danych po planowanie przestrzenne i jakość usług publicznego transportu zbiorowego.

Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie oraz portal Transport-Publiczny.pl zapraszają!
Rejestracja jest darmowa na www.KongresTransportuPublicznego.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5