Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

KTP. Jak partie chcą zmieniać transport? Pierwsza debata wyborcza już w maju!

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-04-2023
Ostatnia modyfikacja:
21-04-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
KTP. Jak partie chcą zmieniać transport? Pierwsza debata wyborcza już w maju!
fot. ZDG TOR
Jak politycy oceniają kondycję transportu publicznego i najbardziej palące problemy w miejskiej mobilności? Czy warto inwestować w nowe technologie? Jak skutecznie walczyć z wykluczeniem transportowym poza miastami? Na najbliższym Kongresie Transportu Publicznego i Technologii miejskich zapytamy posłów z największych partii politycznych. : PiS, KO, PSL, Konfederacji, Razem i Polski 2050.

Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskiej otworzy debata pt.  "Polityka. Jaki program dla transportu publicznego?", w której udział wezmą przedstawiciele wszystkich najważniejszych w kraju partii politycznych. Obecnych parlamentarzystów, a zarazem i kandydatów w zbliżających się wyborach, będziemy pytać o ocenę obecnej kondycji transportu publicznego oraz rolę jaką powinien on pełnić we współczesnym państwie. Będziemy pytać o to czy warto inwestować w kolej i dotować ją z publicznych pieniędzy oraz o to, czy opłaty za drogi autostrady nadal powinny być tak niskie. Spróbujemy dowiedzieć się czy warto walczyć z wykluczeniem transportowym oraz inwestować w nowe technologie. Na pytania odpowiadać będą:

  • Krzysztof Bosak, Poseł na Sejm RP, Konfederacja
  • Stefan Krajewski, Poseł na Sejm RP, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Paulina Matysiak, Posłanka na Sejm RP, Razem
  • Paweł Olszewski, Poseł na Sejm RP, Koalicja Obywatelska
  • Jerzy Polaczek, Poseł na Sejm RP, Prawo i Sprawiedliwość
  • Mirosław Suchoń, Poseł na Sejm RP, Polska 2050
Debatę poprowadzi Łukasz Malinowski, dyrektor zarządzający w Zespole Doradców Gospodarczych TOR.

16 maja 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się dwunasta edycja Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Transport Publiczny. Wśród zagadnień, które zostaną szczegółowo omówione podczas tegorocznej edycji wydarzenia, znajdą się także: smart city, mikromobilność, aplikacje i nowe technologie, pomysły polityków na rozwój transportu publicznego, rosnące koszty a rozwój oferty przewozowej, ekosystem technologii w miastach, mobilność miejska a neutralność klimatyczna, bezpieczeństwo w aplikacjach taksówkarskich czy lokalne inicjatywy, dialog i zarządzanie komunikacją z mieszkańcami.

Do udziału w debatach Kongresu i wygłoszenia wystąpień zaprosiliśmy prezydentów i burmistrzów polskich miast, zarządów transportu miejskiego, publicznych instytucji, parlamentarzystów, akademików i przedsiębiorców rozwijających najważniejsze technologie, z których korzystają mieszkańcy polskich miast. Jeśli Państwa firma, organizacja lub inny podmiot chciałaby wziąć udział w kongresowych dyskusjach i nawiązać kontakty w samorządach z całej Polski, zapraszamy do kontaktu.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.kongrestransportupublicznego.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5