Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Smog i hałas – transportowe wątki na II Kongresie Czystego Powietrza

Dalej Wstecz
Autor:

Konferencje Tor

Data publikacji:
2019-01-22 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Smog i hałas – transportowe wątki na II Kongresie Czystego Powietrza
fot. morguefile
27 lutego Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecka Agencja Energetyczna zapraszają na drugą edycję Kongresu Czystego Powietrza. Na wydarzeniu nie zabraknie wątków związanych z transportem.

Mimo iż w skali całego kraju za smog odpowiadają w szczególności piece, to transport również ma wpływ na jego powstawanie. Dotyczy to przede wszystkim dużych miast, takich jak Warszawa. W dyskusji „Wpływ transportu na jakość powietrza” wezmą udział: prof. Artur Badyda z Politechniki Warszawskiej, Adrian Furgalski, Wiceprezes Zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, Jan Jakiel, Naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju z Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, Maciej Martyniuk, Dyrektor działu Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, senator Grzegorz Peczkis i Bartosz Piłat z Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Zaproszeni eksperci rozmawiać będą na temat faktów i mitów jakie narosły wokół transportowych źródeł zanieczyszczeń powietrza, strefach czystego transportu i elektromobilności.

Po raz pierwszy na Kongresie pojawi się także kwestia zanieczyszczenia hałasem, ze szczególnym naciskiem na hałas komunikacyjny. Uczestnikami debaty „Hałas i jego wpływ na życie ludzi” będą przedstawiciele sektora kolejowego, drogowego, tramwajów, samorządu oraz świata nauki.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji organizatora. Szczegóły programu i rejestracji dostępne są na stronie www.kongresczystegopowietrza.pl

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5