Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Gdańsk. 15 firm w II etapie przetargu na tramwaj na Nową Bulońską

Dalej Wstecz
Autor:

jd/inf. pras.

Data publikacji:
2017-11-02 11:26
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gdańsk. 15 firm w II etapie przetargu na tramwaj na Nową Bulońską
fot. Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska/Facebook
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zaprasza 15 firm do składania ofert w przetargu na realizację Nowej Bulońskiej Północ. Na złożenie swoich ofert cenowych firmy mają czas do 7 grudnia.

Przetarg na realizację budowy linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku składa się z dwóch etapów. Do pierwszego etapu przystąpiło 16 firm, które złożyły wnioski o przystąpienie do udziału w postępowaniu przetargowym. Po sprawdzeniu złożonych wniosków stwierdzono, że wymagane warunki spełniło 15 wykonawców.

Są to firmy bądź konsorcja, którym przewodniczą Mosty Łódź z Łodzi, Energopol Szczecin, Metrostav Polska z Warszawy, Mota-Engil Central Europe z Krakowa, IDS-BUD z Warszawy, Gotowski – Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe z Bydgoszczy, ZUE z Krakowa, MTM z Gdyni, Budimex z Warszawy, Aldesa Construcciones Polska z Warszawy, Eurovia Polska w Kobierzyc, Strabag z Warszawy, Trakcja PRKiT z Warszawy, NDI z Sopotu, oraz Skanska z Warszawy.

Do dalszego etapu nie została zaproszona firma MOST Sp. z o.o. z Sopotu, która została wykluczona z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ nie spełniła wymaganych warunków.

Termin składania ofert cenowych wyznaczony został na 7 grudnia 2017 r.

Nowa Bulońska Północna ma mieć 2,8 km długości i ma połączyć istniejącą ul. Bulońską z ul. Jabłoniową. Realizacja przewiduje również linię tramwajową do ul. Warszawskiej. Założenia projektowe zakładają także ścieżkę rowerową z infrastrukturą towarzyszące od skrzyżowania ulicy Bulońskiej z ulicą Myśliwską do skrzyżowania ulicy Jabłoniowej i Warszawskiej. Budowa ul. Nowej Bulońskiej Północnej jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gniezno wybiera Solarisa, choć MAN był nieco tańszy

Prawo & Finanse

Gniezno wybiera Solarisa, choć MAN był nieco tańszy

Jakub Dybalski 02 listopada 2017

Gdańsk: 16 firm zainteresowanych tramwajem na Nowej Bulońskiej Północnej

Przestrzeń

Gdańsk: 16 firm zainteresowanych tramwajem na Nowej Bulońskiej Północnej

Witold Urbanowicz 04 października 2017

Gdańsk. Rusza przetarg na tramwaj na Nowej Bulońskiej

Komunikacja

Gdańsk. Rusza przetarg na tramwaj na Nowej Bulońskiej

Jakub Dybalski 04 sierpnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5