Partnerzy serwisu:
Mobilność

Rola transportu publicznego w polityce państwa i regionów

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2018-09-24 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Rola transportu publicznego w polityce państwa i regionów
fot. TP
Inwestycje w nowe linie tramwajowe i tabor, kolejne linie metra, bezpłatny transport – ostatnie tygodnie pełne są obietnic politycznych, pokazując jednocześnie jak ważny dla zwycięstwa w wyborach samorządowych jest temat transportu publicznego. Dlatego właśnie roli transportu w polityce państwa i samorządów poświęcony będzie panel otwierający tegoroczny Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta. Siódma edycja tego kluczowego dla branży wydarzenia odbędzie się w dniach 11-12 października w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

W dyskusji pojawią się między innymi kwestie priorytetów transportowych samorządów, oczekiwań mieszkańców w zakresie mobilności czy środków na finansowanie inwestycji w transporcie publicznym.

W debacie wezmą udział: Adrian Furgalski, Wiceprezes Zarządu, Zespół Doradców Gospodarczych TOR; Renata Kaznowska, Wiceprezydent m. st. Warszawy; Grzegorz Kwitek, Członek Zarządu, Górnośląsko- Zagłębiowska Metropolia; Marta Midloch, radca prawny, counsel, współzarządzająca zespołem projektów infrastrukturalnych, WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr; Paweł Nakonieczny, Członek Zarządu Województwa Lubelskiego; Szymon Ogłaza, Członek Zarządu Województwa Opolskiego oraz prof. Wojciech Suchorzewski, Politechnika Warszawska. Dyskusję poprowadzi Łukasz Malinowski, redaktor naczelny Wydawnictwa TOR.

Już od siedmiu lat przewoźnicy, organizatorzy transportu zbiorowego, politycy, producenci rozwiązań, a także naukowcy i eksperci spotykają się na Kongresie Transportu Publicznego, który organizowany jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Transport-Publiczny.pl.

Program Kongresu oraz szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5