Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Przetarg na remont trasy tramwajowej Łódź – Konstantynów unieważniony

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-11-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Przetarg na remont trasy tramwajowej Łódź – Konstantynów unieważniony
mat. UM Łódź
Opóźni się powrót tramwajów do Konstantynowa Łódzkiego. Unieważniono właśnie wspólny przetarg na przebudowę nieczynnej trasy. Wszystkie ważne oferty – po odrzuceniu najtańszej propozycji – przewyższają możliwości finansowe zamawiającego.

Na przełomie sierpnia i września ruszył wspólny przetarg Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego na przebudowę ok. 7 km trasy tramwajowej wzdłuż Konstantynowskiej w Łodzi i Łódzkiej oraz Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim. Roboty obejmują odcinek od skrzyżowania z Krakowską w Łodzi do konstantynowskiego pl. Wolności. Więcej o zakresie pisaliśmy tutaj.

Oferty poznaliśmy w październiku. Wystartowały cztery firmy z ofertami od 70,336 mln zł do 102,651 mln zł brutto. W budżecie określonym na kwotę 76,074 mln zł zmieściło się konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy i MPK-Łódź.

Dzisiaj (18 listopada) postępowanie zostało unieważnione. Okazuje się, że oferta łódzkiego konsorcjum musiała zostać odrzucona. Wszystkie pozostałe oferty przekraczają budżet – wartość najtańszej ważnej oferty to 90,755 mln zł. Zamawiający uznał, że nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację zamówienia.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5