Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kraków wyleasinguje 75 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-06-24 11:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kraków wyleasinguje 75 autobusów
fot. MPK Kraków
MPK w Krakowie ogłosiło dwa postępowania na leasing łącznej liczby 75 autobusów 12-metrowych i przegubowych. Szacowana łączna wartość zamówienia to ponad 104 mln zł brutto.

Przedmiotem pierwszego postępowania jest wyprodukowanie i dostawa w formie leasingu finansowego 38 fabrycznie nowych niskoemisyjnych niskopodłogowych autobusów przegubowych. Zamawiający nie opublikował jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Termin składania ofert mija 1 sierpnia. W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które w ciągu ostatnich trzech lat ostatnich trzech lat należycie wykonały dostawy co najmniej 30 sztuk fabrycznie nowych autobusów przegubowych o długości co najmniej 18 metrów. O wyborze zadecydują cena (60%) oraz kryterium techniczne (40%).

Pojazdy powinny zostać dostarczone w ciągu siedmiu miesięcy od zawarcia umowy, a okres jej obowiązywania to 103 miesiące (nieco ponad 8,5 roku). Szacunkowa wartość to 61,6 mln zł netto.

Drugi przetarg obejmuje łączną liczbę 37 pojazdów i jest podzielone na dwa zadania – obejmujących odpowiednio 30 i 7 pojazdów. Zamawiający nie opublikował jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Termin składania ofert mija 1 sierpnia. W przypadku pierwszego zadania bądź pierwszego i drugiego wykonawca musi wykazać się doświadczeniem z ostatnich trzech lat w zakresie należytych dostaw co najmniej 20 sztuk fabrycznie nowych autobusów standardowych o długości co najmniej 12 metrów każdy. W przypadku składania oferty na drugie zadanie wystarczy pięć pojazdów 12-metrowych. W obu przypadkach o wyborze zadecydują cena (60%) oraz kryterium techniczne (40%).

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi odpowiednio 34,7 mln zł oraz 8,1 mln zł brutto. Pojazdy powinny zostać dostarczone w terminie do siedmiu miesięcy od podpisania umowy, a okres jej obowiązywania wynosi także 103 miesiące.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
MZA Warszawa z umową na leasing 80 mercedesów

Komunikacja

MZA Warszawa z umową na leasing 80 mercedesów

Witold Urbanowicz 24 czerwca 2017

Radom znów chce wziąć autobusy używane w leasing

Komunikacja

Radom znów chce wziąć autobusy używane w leasing

Jakub Dybalski 22 czerwca 2017

Warszawa wybiera elektryki Solarisa

Komunikacja

Warszawa wybiera elektryki Solarisa

Martyn Janduła 09 czerwca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5