Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław wybrał firmę, która dokończy Hubską

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-02-20 12:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław wybrał firmę, która dokończy Hubską
wiz. UM Wrocław
Wrocławskie Inwestycje rozstrzygnęły przetarg na dokończenie przebudowy ulicy Hubskiej wraz z wykonaniem nowego odcinka torowiska. O zamówienie ubiegało się jedynie wrocławskie konsorcjum Pro-Tra Building oraz Zakład Sieci i Zasilania z ofertą przekraczającą budżet zamawiającego. Ostatecznie jednak miasto znalazło dodatkowe środki.

Przedmiotem zamówienia, w ramach wykonania zastępczego, jest przebudowa ulica Hubskiej, na której powstaje nowy odcinek torowiska. Stopień zaawansowania prac po rozwiązaniu umowy z Balzolą wynosi 60-65%. Zadaniem wykonawcy będzie też uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji. Przedsięwzięcie jest podzielone na dwie części. Jedna obejmuje roboty w zakresie drogi i torowiska, a druga – wykonanie projektów oraz przebudowa światłowodów Orange.

Oferty poznaliśmy przed połową lutego. O część drogowo-tramwajową ubiegało się tylko konsorcjum Pro-Tra Building oraz Zakład Sieci i Zasilania, które zaproponowało kwotę 21,5 mln zł. To więcej niż przewiduje budżet, który został określony na kwotę 15,7 mln zł brutto, ale ostatecznie zamawiający postanowił dołożyć środki i wybrać ofertę. Na realizację prac przeznaczono trzy miesiące od podpisania umowy. Druga część – na światłowód – została unieważniona z powodu braku ofert niepodlegających odrzuceniu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław po kolejnym przetargu: Co z tym tramwajem na Nowy Dwór?

Przestrzeń

Wrocław po kolejnym przetargu: Co z tym tramwajem na Nowy Dwór?

Witold Urbanowicz 18 lutego 2019

Wrocław wydzieli torowiska tramwajowe

Komunikacja

Wrocław wydzieli torowiska tramwajowe

inf. pras. oprac. WU 15 lutego 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5