Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Tramwaje Warszawskie wymienią i zmodernizują wyświetlacze na przystankach

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-10-16 13:12
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Tramwaje Warszawskie wymienią i zmodernizują wyświetlacze na przystankach
fot. WU
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na wymianę bądź modernizację 68 tablic systemu informacji pasażerskich. Postępowanie obejmuje zastąpienie wszystkich najstarszych wyświetlaczy między pętlą Banacha a rondem Waszyngtona, ustawionych na tej trasie dekadę temu.

Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na wymianę i modernizację elektronicznych tablic systemu informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego. Zakres zamówienia obejmuje wymianę 27 tablic i modernizację 1 tablicy zainstalowanych na przystankach tramwajowych w korytarzu Al. Jerozolimskich na odcinku od pętli Banacha do Ronda Waszyngtona (czyli pierwsze tablice, które pojawiły się na stołecznych przystankach w ramach modernizacji w trasy w Alejach, przeprowadzonej dekadę temu), modernizację 30 tablic zainstalowanych na trasie W-Z (Cmentarz Wolski – Dworzec Wileński), a także modernizację 10 tablic na trasie Dworzec Wileński – Stadion Narodowy – Rondo Waszyngtona.

Nowe tablice będą wyglądały podobnie, jak te dotychczasowe. W przypadku modernizacji zakres prac obejmuje m.in. oczyszczenie obudowy, wymianę szyb, akumulatorów UPS oraz rozruchowych, zastąpienie analogowego interfejsu sterowania matrycy cyfrowym.

Termin składania ofert mija 21 listopada. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy w ciągu ostatnich pięciu lat dostarczyli minimum 30 zewnętrznych, co najmniej 3-wierszowych elektronicznych tablic informacyjnych z matrycami w technologii LED, działających w ramach systemów informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego, a następnie zapewnili obsługę gwarancyjną przez co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty odbioru częściowego lub końcowego. O wyborze ofert zadecydują cena (90%), termin wykonania wymiany oraz modernizacji wskazanych przez zamawiającego tablic (po 5%).

Szacunkowa wartość zamówienia to 3 mln zł netto. Na realizację przeznaczono 15 tygodni, przy czym potencjalni wykonawcy mogą zaoferować jego skrócenie maksymalnie do 8 tygodni.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ursus i Autosan w przemyskim przetargu na nowe autobusy

Komunikacja

Ursus i Autosan w przemyskim przetargu na nowe autobusy

mj / TP 12 października 2017

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską

Przestrzeń

Ciechanów inwestuje w elektroniczną informację pasażerską

Witold Urbanowicz 10 lipca 2017

Warszawa chce wymienić papierowe rozkłady na elektroniczne

Przestrzeń

Warszawa chce wymienić papierowe rozkłady na elektroniczne

Witold Urbanowicz 05 lipca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5