Partnerzy serwisu:
Mobilność

Jak finansować inwestycje w smart city?

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2019-03-11 11:39
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Jak finansować inwestycje w smart city?
fot. Bartosz Józefiak
Czy w przypadku inwestycji w inteligentne miasta mamy do czynienia ze spójną wizją czy raczej podejściem silosowym? Jak wykorzystać synergię potencjałów sektora prywatnego i publicznego? Na te pytania odpowiedzą goście jednej z debat, która odbędzie się 10 kwietnia podczas Kongresu Technologii Miejskich.

W debacie „Finansowanie inwestycji w inteligentne miasta” wezmą udział: Szymon Ciupa, Ekspert Smart City i GIS; Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia; Krzysztof Modelewski, Przewodniczący Komitetu Technicznego nr 17 ds. Pojazdów i Transportu Drogowego, Polski Komitet Normalizacyjny; Krzysztof Rodziewicz, Dyrektor Departamentu Przygotowania Projektów i Wdrażania, Centrum Unijnych Projektów Transportowych; Mirosław Wasztyl, Zastępca Burmistrza Andrychowa, a także przedstawiciel Fundacji Centrum PPP. Moderatorem debaty będzie dr Tomasz Kamiński z Instytutu Transportu Samochodowego.

Głównym celem Kongresu jest dostarczenie słuchaczom wiedzy niezbędnej do efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii, których tak wiele ostatnio pojawia się przy temacie inteligentnych miast. Przedstawiciele samorządów, nauki i biznesu dyskutować będą w 4 sesjach tematycznych: Miasto 2.0, Forum Technologii w Transporcie, Forum Światło w Mieście oraz Forum Elektromobilności Miejskiej.

Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongrestechnologiimiejskich.pl
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji od organizatora

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5