Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Inowrocław szuka przewoźnika dla komunikacji podmiejskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-10-07 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Inowrocław szuka przewoźnika dla komunikacji podmiejskiej
Inowrocławfot. Magiera188, lic. CC0
Gmina Inowrocław rozpisała przetarg na organizację gminnej komunikacji autobusowej od stycznia do grudnia przyszłego roku. Chodzi o obsługę 12 linii łączących Inowrocław z okolicznymi miejscowościami.

Przedmiotem zamówienia jest obsługa linii przez cały rok 2017. Trzema rodzajami autobusów – małymi, średnimi i dużymi. Te pierwsze powinny pomieścić minimum 20 pasażerów, średnie to takie które zmieszczą co najmniej 39 pasażerów, a za duże zamawiający uznaje pojazdy o pojemności 75 pasażerów i więcej. W Inowrocławiu wymagają co najmniej 14 autobusów (w tym 2 rezerwowych), do realizacji kursów na podstawowych liniach, a także siedmiu pojazdów (w tym 2 rezerwowych) do realizacji usług dodatkowych. Te ostatnie to przewozy, które nie polegają na wożeniu pasażerów na regularnych liniach, ale np. wożenie wycieczek szkolnych.

Niestety niekoniecznie muszą to być pojazdy wysokiej jakości, choć w dokumentach przetargowych zaznaczono, ze powinny być sprawne i czyste. Ale mogą pochodzić nawet z 2003 r., co oznacza że niedługo mieszkańców miasta mogą wozić autobusy nawet 14–letnie.

W Inowrocławiu nie wskazują ile powinno być pojazdów konkretnego rodzaju, ale zaznaczają, ze przez ten rok te duże mają wykonać pracę 201 746 wozokilometrów, średnie – 150 883 wozokilometrów, a małe – 131 820 wozokilometrów. W sumie daje to prawie 500 tys. wozokilometrów przez rok. Wielkość przewozów dodatkowych określono jako szacunkową ilość wyjazdów jedno- i kilkudniowych. W sumie jest ich ok. 150.

Zamawiający oszacował wielkość całego zamówienia na 1 724 045,62 zł.

W Inowrocławiu czekają na oferty do 10 listopada. O wyborze zwycięzcy w 60 proc. zdecyduje cena. Pozostałe punkty będzie można otrzymać za deklarowany czas podstawienia autobusu zastępczego przy okazji awarii (20 proc., pełną ilość punktów za zadeklarowanie podstawienia pojazdu w ciągu kwadransa), oraz za zadeklarowaną ilość dni w tygodniu, w których otwarty będzie punkt obsługi pasażerów i sprzedaży biletów (20 proc., pełna ilość punktów za minimum 5 dni).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gdańsk szuka przewoźnika na osiem lat

Komunikacja

Gdańsk szuka przewoźnika na osiem lat

Jakub Dybalski 07 października 2016

Oborniki szukają operatora komunikacji

Komunikacja

Oborniki szukają operatora komunikacji

Witold Urbanowicz 06 października 2016

Kwidzyn szuka przewoźnika na przyszły rok

Komunikacja

Kwidzyn szuka przewoźnika na przyszły rok

Jakub Dybalski 27 września 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5