Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław wybrał wykonawcę remontu na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Szewskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-05-28 16:11
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław wybrał wykonawcę remontu na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Szewskiej
fot. Google Street Map
MPK Wrocław rozstrzygnęło przetarg na remont torowiska na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego, Widok i Szewskiej. Prace zaplanowano po wakacjach.

Przedmiotem zamówienia jest remont torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Widok i ul. Szewskiej wraz z wymianą rozjazdu w ul. Widok realizowanego również w formule zaprojektuj i wybuduj. Inwestycja ma na celu poprawę warunków ruchowych poprzez polepszenie równości nawierzchni i sprawności odwodnienia. Wymienione zostanie ok 30 mtp.

O zamówienie ubiegały się cztery firmy z ofertami od 1,563 mln zł brutto do 2,989 mln zł. Ostatecznie wczoraj (27 maja) zamawiający wybrał ofertę konsorcjum firm Krak-Inż i Laubres za 2,492 mln zł brutto.

Termin na wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą skrzyżowania torowego wymagających wyłączenia komunikacji tramwajowej wynosi 27 dni (planowany termin wyłączenia komunikacji tramwajowej od 25 września do 22 października 2021 r.), natomiast przerwa w ruchu związana z wymianą rozjazdu tramwajowego wynosić ma 27 dni (planowany termin wyłączenia komunikacji tramwajowej od 6 listopada do 03 grudnia 2021 r.).


zakres prac, mat. MPK

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5