Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Szczecin. SPA „Klonowica” kupuje trzy autobusy przegubowe

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-12-20 14:08
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Szczecin. SPA „Klonowica” kupuje trzy autobusy przegubowe
fot. Szczecinolog, lic. GDFL
Szczeciński przewoźnik kupuje trzy fabrycznie nowe autobusy przegubowe. Na oferty zamawiający czeka do 30 stycznia 2018 r.

SPA „Klonowica” jest jednym z czterech miejskich przewoźników w Szczecinie. Korzysta z ok. stu autobusów. Tym razem przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk autobusów przegubowych, niskopodłogowych, fabrycznie nowych, zasilanych olejem napędowym (spełniających normę emisji spalin EURO 6), przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej.

Autobusy mają mieć ok. 18 m długości i mieścić minimum 130 pasażerów, w tym co najmniej 40 na miejscach siedzących (a z tego 10 miejsc ma być dostępnych z poziomu niskiej podłogi). Muszą być wyposażone w czworo dwuskrzydłowych drzwi, a naprzeciwko drugich drzwi ma się znaleźć miejsce na wózek inwalidzki, dziecięcy, lub rower. Nie jest nowością w szczecińskich przetargach, że wśród wymogów dla przedziału pasażerskiego zaznaczono wyznaczone miejsce dla psa przewodnika.

Oferenci muszą posiadać zdolność finansową w wysokości minimum 2,5 mln zł i ubezpieczenie od działalności związanej z przetargiem w kwocie o tej samej wysokości. Doświadczenie, którym muszą się wykazać to co najmniej dwie dostawy fabrycznie nowych autobusów przegubowych w ciągu ostatnich trzech lat. Każda z dostaw powinna opiewać na kwotę minimum 2,7 mln zł brutto.

Oferty można składać do 30 stycznia. Dostawa powinna nastąpić najpóźniej w ciągu 300 dni od daty udzielenia zamówienia.

O wyborze oferty ma decydować przede wszystkim cena (60 proc.). Pozostałe punkty oferenci otrzymają za skrócenie terminu dostawy (5 proc.) i warunki techniczno–eksploatacyjne (35 proc.). W tym pierwszym przypadku maksymalną ilość punktów otrzymają ci, którzy zadeklarują dostawę w ciągu 150–200 dni od daty udzielenia zamówienia. W tym drugim będą się liczyć w równym stopniu dwa podkryteria: jak najniższe zużycie paliwa według testu SORT2 oraz większa niż wymagana całkowita liczba miejsc w autobusach (maksymalna liczba punktów za 136 lub więcej miejsc).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tarnowo Podgórne znowu bez autobusów

Komunikacja

Tarnowo Podgórne znowu bez autobusów

Witold Urbanowicz 18 grudnia 2017

Chojnice kupują pięć autobusów

Komunikacja

Chojnice kupują pięć autobusów

Witold Urbanowicz 18 grudnia 2017

Toruń: Dwie oferty w przetargach na 35 autobusów, w tym hybrydy

Komunikacja

Toruń: Dwie oferty w przetargach na 35 autobusów, w tym hybrydy

Witold Urbanowicz 15 grudnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5