Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Powiat bełchatowski kupuje autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-05-24 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Powiat bełchatowski kupuje autobusy
fot. RzecznikPGEGiEK, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Powiat bełchatowski rozpisał przetarg na dostawy 12 autobusów o charakterze turystycznym (wyłącznie z miejscami siedzącymi). Pierwsze pojazdy pojawią się w ciągu 120 dni.

Przetarg obejmuje w sumie 12 pojazdów i jest podzielony na cztery zadania. Zadanie I dotyczy sześciu fabrycznie nowych pojazdów, kategoria M3 klasa B, przystosowanych do przewozu 23 osób (22 miejsca siedzące + 1 kierowca). Długość autobusu min. 7,5 m, wejście przez drzwi przy kabinie kierowcy. Wymagana moc silnika min. 175 KM. Na dostawy przeznaczono maks. 420 dni.

Zadanie II obejmuje dostawę dwóch autobusów z 2022 r., kategoria M3 klasa B,
przystosowanych do przewozu 23 osób (22 miejsca siedzące + 1 kierowca). Wymagane jest w każdym z pojazdów miejsce dla osoby na wózku. Długość autobusu min. 7,5 m, wejście przez drzwi przy kabinie kierowcy, dodatkowo przewidziano drzwi tylne dwuskrzydłowe. Wymagana moc silnika min. 160 KM. Na dostawy przeznaczono 120 dni.

Zadanie III to trzy pojazdy z 2022 r., kategoria M3 klasa inna niż klasy I i klasa A, dla min. 30 osób (28 miejsc siedzących + 1 kierowca + 1 pilot). Długość autobusu min. 9,1 m, wejście przez drzwi przy kabinie kierowcy, do tego przewidziano drzwi tylne. Wymagana moc silnika min. 175 KM. Na dostawy przeznaczono 120 dni.

Zadanie IV to fabrycznie nowy autobus, kategoria M3 klasa B, przystosowanych do przewozu 21 osób (20 miejsca siedzące + 1 kierowca). Długość autobusu min. 7,3 m, wejście przez drzwi przy kabinie kierowcy. Wymagana moc silnika min. 160 KM. Na dostawy przeznaczono 120 dni.

Termin składania ofert mija 20 czerwca. O wyborze decydują cena (60%), termin realizacji dla zadania I (25%), gwarancja (10%), serwis (5%). Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat dostarczyły co najmniej jeden autobus w kategorii odpowiadającej danemu zadaniu.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Lublin: Aż cztery oferty na dostawę autobusu wodorowego

Komunikacja

Lublin: Aż cztery oferty na dostawę autobusu wodorowego

Witold Urbanowicz 06 czerwca 2022

Tym razem Kętrzyn zdecydował się na elektrobusy

Komunikacja

Tym razem Kętrzyn zdecydował się na elektrobusy

Witold Urbanowicz 01 czerwca 2022

MPK Kraków rozstrzygnęło przetarg na dostawy 20 elektrobusów

Komunikacja

MPK Kraków rozstrzygnęło przetarg na dostawy 20 elektrobusów

Witold Urbanowicz 31 maja 2022

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5