Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Sulejówek Miłosna, Parczew i Szastarka. Dworce do remontu

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-08-10 10:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Sulejówek Miłosna, Parczew i Szastarka. Dworce do remontu
fot. Paweł Ukole / bazakolejowa.pl
PKP SA planują drobne prace remontowe na kilku mniejszych dworcach – w Sulejówku, Parczewie i Szastarce. Prace mają charakter estetyzacyjny i dworce, z wyjątkiem Sulejówka Miłosny, pozostaną niedostępne dla podróżnych.

Przedmiotem jednego z postępowań są roboty budowlane związane z odnowieniem elewacji dworca Sulejówek-Miłosna, w tym naprawą tynków i malowaniem. Odświeżona zostanie również poczekalnia. Tutaj przewidziano naprawę i malowanie uszkodzonych i zagrzybionych tynków. Termin składania ofert mija 14 sierpnia, a jedynym kryterium jest cena. Prace mają zostać wykonane w ciągu 30 dni.

Kolejne postępowanie zakłada wymianę eternitowego pokrycia dachowego na blachę i odnowienie elewacji zabytkowego dworca kolejowego w Parczewie. Zakres prac nie przewiduje jednak udostępnienia dworca podróżnym. Termin składania ofert mija 27 sierpnia. Jedynym kryterium jest cena. Na prace przeznaczono trzy miesiące.

Inne postępowanie dotyczy dworca Szastarka. Zamówienie jest podzielone na części. Zakres prac obejmuje remont elewacji budynku i terenu wokół dworca. Prace nie zakładają jednak otwarcia dworca dla podróżnych. Termin składania ofert mija 20 sierpnia. O wyborze zadecyduje cena. Na realizację przeznaczono trzy miesiące.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5