Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

SKM Trójmiasto z jedną ofertą na monitoring, informację pasażerską i Gdynię Główną

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-07-26 13:48
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

SKM Trójmiasto z jedną ofertą na monitoring, informację pasażerską i Gdynię Główną
mat. SKM Trójmiasto
Spółka PKP SKM Trójmiasto otworzyła oferty w ponownym przetargu na rozbudowę i zintegrowanie systemów monitorowania bezpieczeństwa oraz zarządzania informacją pasażerską na całej linii 250. Zakres prac obejmuje także modernizację peronów i infrastruktury torowej Gdyni Głównej oraz przebudowę tzw. dworca podmiejskiego.

Przedmiotem zamówienia jest realizacja – w formule projektuj i buduj – zintegrowanego systemu monitorowania bezpieczeństwa oraz zarządzania informacją na linii kolejowej nr 250, wraz z modernizacją budynku dworca podmiejskiego w Gdyni oraz peronu SKM na stacji Gdynia Główna. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (26 lipca) minął termin składania ofert. Wystartowało jedynie konsorcjum firm T4B i Contrast, które zaproponowało kwotę 73,8 mln zł brutto, a liczbę całodobowych zamknięć torowych – do 45 dni. Kwota ta przewyższa budżet zamawiającego, określony na kwotę 48,3 mln zł netto.

Jeśli SKM zdecyduje się na tę oferte, to dokumentacja projektowa ma powstać w ciągu 18 miesięcy od zawarcia umowy. Na realizację całości przeznaczono 37 miesięcy – cała inwestycja ma zakończyć się do 31 sierpnia 2022 r.

W poprzednim przetargu również jako jedyna ofertę złożyła firma T4B, która proponowała 59,3 mln zł brutto przy budżecie 27,8 mln zł netto. W listopadzie zeszłego roku postępowanie zostało unieważnione.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5