Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kongres Kolejowy 2014 za niewiele ponad miesiąc - zarejestruj się!

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2014-09-04 15:53
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kongres Kolejowy 2014 za niewiele ponad miesiąc - zarejestruj się!
kongres TORfot. Włodzimierz Włoch
Niewiele ponad miesiąc pozostało do kolejnej edycji Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży. W 2014 r. Kongres Kolejowy po raz pierwszy gości w Łodzi już 9 października. To miasto, które od dłuższego czasu imponuje skalą i wielkością inwestycji w transport szynowy, udowadniające, że jest on niezbędny dla rozwoju nowoczesnych metropolii.

Tematy

Podczas tegorocznej edycji poruszone zostaną następujące tematy:
• Ile kolei w Polsce, ile UE na kolei?
• Kolej wobec unijnej perspektywy budżetowej 2014+. Podsumowanie doświadczeń i drogowskazy na nową perspektywę
• Jednolity rynek kolejowych przewozów pasażerskich w Polsce
• Polska infrastruktura kolejowa – wielki projekt modernizacyjny
• Rewitalizacja terenów pokolejowych
• Czy pasażerowie doczekają jednolitego systemu informacji pasażerskiej i sprzedaży biletów?
• Zmienianie kolei za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych. Ile możemy zyskać?

Podczas poprzedniej, trzeciej edycji Kongresu Kolejowego, 5 listopada 2013 r., w Warszawie spotkali się przedstawiciele biznesu, menadżerowie, jak również politycy najwyższego szczebla i samorządowcy, zainteresowani rozwojem transportu szynowego i jego pozytywnym wpływem na całość polskiej gospodarki. W stosunkowo krótkim czasie Kongres Kolejowy stał się wydarzeniem, którego znaczenie dla branży trudno przecenić. To spotkanie, w którym powinien uczestniczyć każdy, komu dobro kolei w Polsce nie jest obce.

Miejsce

Kongres Kolejowy po raz pierwszy będzie gościł w łódzkiej Nowej Hali Expo. To wielofunkcyjne centrum konferencyjno-wystawiennicze usytuowane w centrum miasta, które oferuje szerokie możliwości organizowania imprez takich jak targi, wystawy, kongresy i konferencje. Nowa Hala Expo przystosowana jest także do realizacji pokazów mody i nagrań telewizyjnych. Na ponad 13000 m² powierzchni obiektu składa się 5700 m² powierzchni wystawienniczej, 800 m² foyer głównego, 400 m² foyer na piętrze, 1000 m² powierzchni konferencyjnej. Posiada także zaplecze gastronomiczne i parking.

Ludzie

W III Kongresie Kolejowym udział wzięły 634 osoby. Większość z nich reprezentowało firmy aktywne w branży, zarówno producentów podzespołów dla pojazdów, jak również elementów infrastruktury. Nie zabrakło także przedstawicieli władz różnego szczebla i przedstawicieli świata nauki. W 2014 r. liczymy na podobne grono uczestników wydarzenia. Ta grupa jest z pewnością idealnym adresatem marketingowego i merytorycznego przekazu.

Zarejestruj się!

Udział w Kongresie Kolejowym jest darmowy, po rejestracji i udzieleniu akredytacji. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.kongreskolejowy.pl. Tam też znaleźć można szczegółowy program oraz informacje na temat prelegentów, czy mapę dojazdu do centrum kongresowego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Prof. Janiak: Łódź Fabryczna kolejną wizytówką miasta

Przestrzeń

Prof. Janiak: Łódź Fabryczna kolejną wizytówką miasta

Roman Czubiński 29 maja 2014

ZDiT: Łódź przed komunikacyjną szansą

Komunikacja

ZDiT: Łódź przed komunikacyjną szansą

Roman Czubiński 26 maja 2014

Kongres Kolejowy 2014 w Bryle Roku

Prawo & Finanse

Kongres Kolejowy 2014 w Bryle Roku

Rynek Kolejowy 23 marca 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5