Partnerzy serwisu:
Komunikacja

KM Płock kupuje 13 nowych autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-04-06 10:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

KM Płock kupuje 13 nowych autobusów
fot. UM Płock
Komunikacja miejska w Płocku rozpisała przetarg na 13 fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich jednej marki. To mniej więcej 10 proc. całego taboru autobusowego w tym mieście.

Przedmiotem zamówienia jest 10 standardowych i 3 przegubowe autobusy miejskie. Wszystkie muszą pochodzić od jednego producenta. Zamawiający jeszcze nie opublikował specyfikacji autobusów, więc nie wiadomo, jak w szczegółach ma wyglądać, przy czym nie ma informacji, że wymagany jest jakikolwiek alternatywny napęd.

Od oferentów oczekuje się posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej na poziomie minimum 15 mln zł, a także doświadczenia w postaci przeprowadzenia w ciągu ostatnich trzech lat minimum jednej podobnej dostawy, tzn. dziesięciu autobusów 12-metrowych i trzech przegubowych.

Wśród kryteriów oceny ofert cena będzie miała 60 proc. wagi. Pozostałe kryteria to kwestie związane z gwarancją (20 proc.) oraz parametry techniczne (20 proc.).

W Płocku czekają na oferty do 10 maja. Ponieważ zakupy mają być współfinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, zamawiający zastrzegł w ogłoszeniu przetargowym, że w przypadku gdy nie otrzyma finansowania, może odwołać przetarg, a jeśli NFOŚiGW przyzna mniejsze pieniądze niż zakładano, liczba kupowanych autobusów może być mniejsza.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Nowy Solaris dla Płocka nabiera kształtów

Komunikacja

Nowy Solaris dla Płocka nabiera kształtów

Witold Urbanowicz 29 września 2015

Płock zamawia o jeden autobus więcej

Komunikacja

Płock zamawia o jeden autobus więcej

Jakub Dybalski 30 marca 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5