Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Tadeusz Krzakowski w Komitecie Honorowym KTP 2015

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2015-07-29 15:34
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Tadeusz Krzakowski w Komitecie Honorowym KTP 2015
Tadeusz Krzakowskiźródło: fb/Tadeusz Krzakowski
Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski przyjął zaproszenie do Komitetu Honorowego tegorocznego Kongresu Transportu Publicznego, który odbędzie się w październiku w Warszawie.

To już czwarta edycja najważniejszej imprezy związanej z transportem publicznym w Polsce. W zeszłym roku w Bydgoszczy wzięło w niej udział ponad 300 uczestników. Tym razem odbędzie się 19–20 października w Warszawie w centrum konferencyjnym Muzeum Historii Żydów Polskich.

„Uczestnictwo w Komitecie Honorowym Kongresu będzie dla mnie zaszczytem” – napisał w odpowiedzi na zaproszenie prezydent Krzakowski. „To niezwykle interesujące i potrzebne przedsięwzięcie, pokazujące rolę nowoczesnego transportu zbiorowego w rozwoju polskich miast. Szczególnie w nowej perspektywie budżetowej UE, kiedy na transport zbiorowy, przeznaczono znaczne środki. Kongres to także okazja do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty”.

Tadeusz Krzakowski nie będzie jedynym prezydentem miasta w komitecie. Udział w nim potwierdził już m.in. prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Z kolei Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy, objął imprezę honorowym patronatem.


Zapraszamy na IV Kongres Transportu Publicznego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 października 2015 roku. Wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi mobilność Polaków, technologie służące mobilności oraz kwestie planowania i realizacji celów rozwoju miast.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
KTP 2015: Polski Bus i PKP Intercity mają wspólnego przeciwnika

Komunikacja

KTP 2015: Polski Bus i PKP Intercity mają wspólnego przeciwnika

Jakub Madrjas 19 października 2015

Kongres Transportu Publicznego rozpoczęty

Prawo & Finanse

Kongres Transportu Publicznego rozpoczęty

Jakub Madrjas 19 października 2015

W poniedziałek IV Kongres Transportu Publicznego

Prawo & Finanse

W poniedziałek IV Kongres Transportu Publicznego

Witold Urbanowicz 16 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS