Partnerzy serwisu:
Mobilność

Medcom dostarcza napędy do koreańskich tramwajów w Turcji

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2017-01-26 11:47
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Medcom dostarcza napędy do koreańskich tramwajów w Turcji
fot. Medcom
Medcom kończy dostawy napędów i zasilania pomocniczego do tramwajów dla tureckiego miasta Izmir produkowanych przez Hyundai Rotem. Była to druga w 2016 roku realizacja Medcom dla koncernu z Korei Południowej.

Produkty i rozwiązania Medcom zostały wcześniej wykorzystane w tramwajach wyprodukowanych dla miasta Antalya, gdzie pierwsze pojazdy już kursują i przewożą pasażerów. W sumie w 2016 roku Medcom wyposażył ponad 50 pojazdów wyprodukowanych przez Hyundai Rotem dla Turcji.

– Cieszy nas, że wszystkie dotychczasowe projekty realizowane dla Hyundai Rotem zakończyły się sukcesem, ale nie chcielibyśmy na tym poprzestać. Turcja to rynek z dużym potencjałem i niezwykle przyszłościowy, gdzie transport publiczny zyskuje na znaczeniu i wypiera dotychczasowe środki komunikacji, jak chociażby bardzo popularne prywatne busy. Chcemy umocnić naszą pozycję w tym rejonie świata, ale nie jest to oczywiście jedyny kierunek, który nas interesuje. Hyundai Rotem to dla nas bardzo istotny partner handlowy i koncern działający globalnie. Mamy nadzieję, że rozmowy, które obecnie prowadzimy pozwolą nam kontynuować współpracę przy następnych projektach, realizowanych także na innych, nowych rynkach – mówi Piotr Wroński, wiceprezes zarządu Medcom.

Na rynku tureckim Medcom współpracuje nie tylko z Hyundai Rotem ale także z turecką firmą Bozankaya, która zastosowała nasze rozwiązania w 25-metrowych dwuprzegubowych trolejbusach w Malatya i tramwajach w Kayseri.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS