Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Marszałek kujawsko-pomorskiego patronem honorowym KTP

Dalej Wstecz
Autor:

Dominik Lebda

Data publikacji:
2015-09-11 13:45
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport-Publiczny.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Marszałek kujawsko-pomorskiego patronem honorowym KTP
Piotr Całbeckifot. kujawsko-pomorskie.pl
Kongres Transportu Publicznego uzyskał patronat honorowy Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Tegoroczna edycja jednej z największych imprez branżowych odbędzie się w październiku w Warszawie.

IV Kongres Transportu Publicznego odbędzie się w tym roku w Warszawie w dniach 19-20 października. Tegoroczną edycję patronatem honorowym objął Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Kongres Transportu Publicznego to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży transportu publicznego w kraju. Od kilku lat przedstawiciele samorządów oraz wykonawców usług publicznego transportu spotykają się by dyskutować na tematy ważne i niezbędne do omówienia. W tym roku jednym z tematów przewodnich będzie rosnąca mobilność Polaków.

Kongres Transportu Publicznego wbrew pozorom nie porusza tematyki wyłącznie komunikacji publicznej w obrębie miast i aglomeracji. To również okazja do zapoznania się z polskim rynkiem przewoźników autobusowych, kolejowych i lotniczych, którzy w ostatnich kilku latach radykalnie zmienili wygląd polskiego rynku transportu publicznego w skali krajowej a nawet międzynarodowej.

Zapraszamy na IV Kongres Transportu Publicznego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 października 2015 roku. Wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi mobilność Polaków, technologie służące mobilności oraz kwestie planowania i realizacji celów rozwoju miast.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.





Kongres Transportu Publicznego 2017

VI Kongres Transportu Publicznego

Szósta edycja Kongresu Transportu Publicznego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 12-13 października 2017 roku.

Wydarzenie to jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli firm, instytucji i organizacji związanych z transportem publicznym. Wśród wątków które zostaną poruszone w tym roku znajdą się tematy takie jak:
  • alternatywne paliwa w transporcie a niska emisja w polskich miastach,
  • mobilność miejska,
  • technologie i źródła finansowania ekomobilności,
  • oświetlenie i jego wpływ na komfort i bezpieczeństwo pasażerów w transporcie publicznym oraz aktywność mieszkańców miast
  • wpływ „uwolnienia” stawek za parkowanie na spójny rozwój miast • tworzenie zintegrowanych systemów informacji pasażerskiej
  • centra przesiadkowe – planowanie, realizacja, najlepsze praktyki.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Nagrody TP.pl 2015. Zielona Góra, PayU, SKM... [WIDEO]

Komunikacja

Nagrody TP.pl 2015. Zielona Góra, PayU, SKM... [WIDEO]

Jakub Dybalski 04 grudnia 2015

Przyszłością płatności za bilet jest telefon

Prawo & Finanse

Przyszłością płatności za bilet jest telefon

Leonard Dolecki 30 października 2015

KTP 2015: Kluczem do wygody jest bezgotówkowość

Prawo & Finanse

KTP 2015: Kluczem do wygody jest bezgotówkowość

Leonard Dolecki 20 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS