Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Gustaw Marek Brzezin w Komitecie Honorowym KTP

Dalej Wstecz
Autor:

Dominik Lebda

Data publikacji:
2015-09-24 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RynekInfrastruktury.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Gustaw Marek Brzezin w Komitecie Honorowym KTP
Gustaw Marek Brzezinfot. pslsamorzad.blog.pl
Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin został członkiem Komitetu Honorowego Kongresu Transportu Publicznego.

Kongres Transportu Publicznego odbędzie się w dniach 19-20 października w Warszawie. Już czwarta edycja wydarzenia świadczy o rosnącym zainteresowaniu kongresem ze strony władz rządowych i samorządowych oraz całej szeroko rozumianej branży transportu publicznego.

Członkiem Komitetu Honorowego IV Kongresu Transportu Publicznego został Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Kongres Transportu Publicznego gromadzi szerokie grono ekspertów i przedstawicieli wielu branż działających w obszarze komunikacji publicznej. Są to m.in. osoby odpowiedzialne za politykę planistyczną i finansową projektów, np. ministrowie, prezydenci miast oraz marszałkowie województw, odpowiedzialni za politykę planistyczną i finansową regionów czy sami przewoźnicy działający w obszarze transportu lotniczego, kolejowego, morskiego i drogowego.


Zapraszamy na IV Kongres Transportu Publicznego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 października 2015 roku. Wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi mobilność Polaków, technologie służące mobilności oraz kwestie planowania i realizacji celów rozwoju miast.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.
Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Nagrody TP.pl 2015. Zielona Góra, PayU, SKM... [WIDEO]

Komunikacja

Nagrody TP.pl 2015. Zielona Góra, PayU, SKM... [WIDEO]

Jakub Dybalski 04 grudnia 2015

Przyszłością płatności za bilet jest telefon

Prawo & Finanse

Przyszłością płatności za bilet jest telefon

Leonard Dolecki 30 października 2015

KTP 2015: Kluczem do wygody jest bezgotówkowość

Prawo & Finanse

KTP 2015: Kluczem do wygody jest bezgotówkowość

Leonard Dolecki 20 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS