Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Zmiany w dyrekcji ZTM Warszawa. Jest nowy wicedyrektor

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-01-15 16:25
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Zmiany w dyrekcji ZTM Warszawa. Jest nowy wicedyrektor
Fot. ZTM Warszawa
Na przełomie 2017 i 2018 r. nastąpiły zmiany w dyrekcji Zarządu Transportu Miejskiego. Funkcję zastępcy dyrektora tej instytucji pełni wybrany w konkursie Sławomir Dudziński, natomiast Katarzyna Strzegowska pełni teraz funkcję dyrektora pionu finansowego.

W warszawskim Zarządzie Transportu Miejskiego nastąpiły zmiany w kierownictwie. W grudniu zeszłego roku na stanowisko zastępcy dyrektora wybrano Sławomira Dudzińskiego. Funkcję wicedyrektora ZTM-u pełni formalnie od 1 stycznia 2018 r. – W trakcie procedury naboru na to stanowisko w najwyższym stopniu spośród wszystkich kandydatów wykazał się wymaganą wiedzą z obszaru transportu publicznego oraz znajomością problematyki zarządzania jakością, zarządzania projektowego i bezpieczeństwa przedsiębiorstw. Posiada również bogate doświadczenie zawodowe, w tym w zarządzaniu, tj. planowaniu, organizacji, kierowaniu i kontrolowaniu działań związanych z funkcjonowaniem podległych obszarów, doświadczenie w zakresie badania funkcjonalności organizacji oraz w kształtowaniu i realizacji polityki ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa – wyjaśnia Michał Grobelny z biura prasowego ZTM.

Sławomir Dudziński ukończył wydział elektryczny Politechniki Warszawskiej w zakresie budowy maszyn elektrycznych. Wcześniej pełnił funkcję prezesa zarządu Art New Media SA, kierownika działu sprzedaży Exatel, a także prezesa Totalizatora Sportowego. Był też dyrektorem rozwoju rynku w NextiraOne, dyrektorem sprzedaży w Sygnity SA, dyrektorem generalnym w NN SA oraz dyrektorem w Alcatelu.

Zgodnie ze strukturą organizacyjną ZTM-u zastępcy dyrektora podlegają działy zamówień publicznych, ekonomiczny, analiz, techniczny, administracyjno-gospodarczy. Do jego zadań należy m.in. nadzorowanie procesów związanych z bezpieczeństwem pracowników oraz w publicznym transporcie zbiorowym, zarządzaniem w sytuacjach kryzysowych, ochroną informacji niejawnych, ochroną danych osobowych, nadzorowanie procesów związanych z obszarem IT, a także nadzór nad działaniami marketingowymi i obszarem komunikacji społecznej.

Do tej pory funkcję zastępcy dyrektora pełniła Katarzyna Stregowska. – Od 1 listopada 2017 r. pani Katarzyna Strzegowska pełni funkcję dyrektora pionu finansowego Zarządu Transportu Miejskiego. Zmiany personalne w kierownictwie ZTM zostały przeprowadzone w ramach wewnętrznej reorganizacji – informuje Grobelny.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Autorzy nowego logo krytykują... jego wdrożenie przez ZTM Warszawa

Przestrzeń

Autorzy nowego logo krytykują... jego wdrożenie przez ZTM Warszawa

Witold Urbanowicz 10 stycznia 2018

Warszawa: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo

Przestrzeń

Warszawa: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo

Witold Urbanowicz 01 stycznia 2018

Linia grodziska. ZTM skierował dodatkowe autobusy

Komunikacja

Linia grodziska. ZTM skierował dodatkowe autobusy

jd/inf. pras. 05 września 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5