Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Warszawa: Przetarg na budowę trasy tramwajowej na Tarchomin przełożony

Dalej Wstecz
Autor:

Anna Kostecka

Data publikacji:
2013-12-31 14:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Warszawa: Przetarg na budowę trasy tramwajowej na Tarchomin przełożony
źródło: ZTMtramwaj na Tarchomin
Tramwaje Warszawskie zaprosiły 11 firm do złożenia ofert w przetargu na budowę trasy tramwajowej na Tarchomin od Trasy Mostu Marii Skłodowskiej-Curie do pętli „Mehoffera”. Termin otwarcia ofert zaplanowano na 30 grudnia 2013 r. Przełożono go, ponieważ firmy zadały kilkaset pytań.

Spółka wysłała 11 zaproszeń do wykonawców, którzy złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa, wybuduje trasę tramwajową (o długości ok. 4500 metrów toru pojedynczego MTP) w ciągu ul. Światowida i ul. Projektowanej, na odcinku od Trasy Mostu Marii Skłodowskiej-Curie do pętli Mehoffera, wraz z niezbędną infrastrukturą drogową i podstacją trakcyjną.

Zamówienie obejmuje wykonanie wszelkich niezbędnych robót torowych, drogowych, konstrukcyjnych i elektrycznych oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 70 mln złotych (bez zamówień uzupełniających, których wartość oszacowano na 18 mln złotych).

Po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy, wykonawca będzie miał 10 miesięcy na realizację tej inwestycji. Oferty miały być otwarte w poniedziałek, 30 grudnia. Z uwagi jednak na liczne pytania firm biorących udział w przetargu, termin ten został przełożony.
- Firmy zgłosiły ponad 350 pytań, ostatnie 23 grudnia. W większości dotyczą dokumentacji projektowej – mówi „Gazecie Wyborczej" Monika Wierzbicka z Tramwajów Warszawskich. Spółka przesunęła przetarg na styczeń, rozstrzygnięty ma zostać na początku lutego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tramwaje Warszawskie podpisały umowę na tabor techniczny

Prawo & Finanse

Tramwaje Warszawskie podpisały umowę na tabor techniczny

Jakub Dybalski 28 sierpnia 2014

Warszawa: Sześć firm i konsorcjów chce budować tramwaj na Tarchomin

Prawo & Finanse

Warszawa: Sześć firm i konsorcjów chce budować tramwaj na Tarchomin

Jakub Dybalski 23 stycznia 2014

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5