Partnerzy serwisu:
Komunikacja

R&G rozbuduje system informacji pasażerskiej w Tarnowie

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-04-18 11:26
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

R&G rozbuduje system informacji pasażerskiej w Tarnowie
fot. MPK Tarnów
Tarnów podpisał umowę z firmą R&G, która za ok. 3 mln zł rozbuduje system dynamicznej informacji pasażerskiej. Na przystankach w ciągu 15 miesięcy stanie 50 nowych tablic.

W poniedziałek 16 kwietnia Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie podpisał umowę z firmą R&G na dostawę i uruchomienie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej. Wartość umowy to 3,054 mln złotych. Na realizację całego zamówienia przeznaczono 15 miesięcy.

Zadanie obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie 50 elektronicznych tablic informacji przystankowej do wyświetlania informacji dotyczących odjazdów autobusów. Przewidziano montaż 34 tablic złożonych z pięciu wierszy i 16 tablic złożonych z ośmiu wierszy. System będzie monitorował w czasie rzeczywistym lokalizacje autobusów poprzez GPS/GPRS. Do systemu zostanie włączona także jedna już istniejąca tablica.

Budowa tablic jest elementem projektu unijnego, wartego 25,5 mln zł. Jego elementami są m.in. system roweru miejskiego, zintegrowane punkty przesiadkowe oraz centrum sterowania ruchem. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5