Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Nowe autobusy MAN w siatce ZTM Poznań

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
20-01-2023
Ostatnia modyfikacja:
24-01-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Kilka dni temu doszło do przekazania dwóch autobusów MAN Lion's City 12C Efficient Hybryd dla przewoźnika Transkom z Koziegłów. Firma obsługuje połączenia w ramach siatki ZTM Poznań, a dwa nowe autobusy są pierwszymi pojazdami firmy MAN w taborze przewoźnika.

Firma Transkom z Koziegłów ma już na swoim stanie dwa najnowsze autobusy MAN Lion's City 12C Efficient Hybryd. Kilka dni temu doszło do ich oficjalnego przekazania. Jednocześnie są to pierwsze pojazdy wyprodukowane przez firmę MAN, jakie kursują w barwach przewoźnika.

Transkom świadczy usługi w ramach sieci połączeń ZTM Poznań, głównie dowożąc pasażerów do Poznania.

“Od teraz mieszkańcy wspomnianej gminy będą mogli podróżować w jeszcze bardziej komfortowych warunkach nowoczesnymi autobusami spod znaku Lwa. Oprócz wygody zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa oraz charakteryzują się niskim zużyciem paliwa” – możemy przeczytać na facebooku dostawcy pojazdów, a więc firmy MAN Polska.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5