Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Kraków: Wybrano wykonawcę remontu torów w ul. Jana Pawła II i Ptaszyckiego

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-08-03 15:35
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Kraków: Wybrano wykonawcę remontu torów w ul. Jana Pawła II i Ptaszyckiego
fot. Google Street Map
ZDMK otworzył oferty w przetargu na przebudowę blisko 2-kilometrowego odcinka wydzielonej trasy tramwajowej w ciągu ul. Jana Pawła II i ul. Ptaszyckiego na terenie Nowej Huty. Na realizację prac przeznaczono 10 miesięcy.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa torowiska tramwajowego w ciągu ul. Jana Pawła II i ul. Ptaszyckiego od pl. Centralnego do ul. Bardosa wraz z przebudową sieci trakcyjnej, odwodnieniem, przebudową kolidującej infrastruktury technicznej. W sumie przebudowa obejmuje ok. 1,8 km torowiska.

Termin składania ofert minął na początku lipca. Wystartowały cztery podmioty z ofertami 33,4 mln zł do 40,9 mln zł brutto. We wtorek (3 sierpnia) rozstrzygnięto przetarg – wygrała firma ZUE, która złożyła najtańszą propozycję.

Na realizację prac przeznaczono 10 miesięcy. Wykonawca zaoferował wznowienie ruchu po ośmiu bądź dziewięciu miesiącach. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych w wysokości nieprzekraczającej 50 % wartości zamówienia podstawowego.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kraków pożegnał niezmodernizowane tramwaje GT8S

Komunikacja

Kraków pożegnał niezmodernizowane tramwaje GT8S

Redakcja 30 lipca 2021

Kraków z ofertami na remont torowiska w Nowej Hucie

Przestrzeń

Kraków z ofertami na remont torowiska w Nowej Hucie

Witold Urbanowicz 12 lipca 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5