Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Białystok tylko z jedną ofertą na część zamówienia na 20 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-12-20 15:02
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Białystok tylko z jedną ofertą na część zamówienia na 20 autobusów
ot. Henryk Borawski, lic. CC A-SA 4.0
Białostocka Komunikacja Miejska otworzyła oferty w przetargu na dostawy 20 autobusów. W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta – obejmująca mniejszą część zamówienia, czyli dwie hybrydy.

Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy dostawy autobusów na olej napędowy. To w sumie 18 pojazdów, z czego trzy to pojazdy 12-metrowe, a pozostałe – przegubowe, 18-metrowe. W zamówieniu znalazła się w tej części możliwość powiększenia go o osiem kolejnych pojazdów (4 standardowe i 4 przegubowe). W tej części nie wpłynęła żadna oferta.

W drugiej części zamówienie dotyczy dwóch, dwunastometrowych autobusów o napędzie hybrydowym, spalinowo–elektrycznym. W obu częściach zamówienia dostawa autobusów powinna być połączona ze szkoleniem kierowców, mechaników, elektryków i diagnostów.

O dostawę hybryd ubiega się jedynie Volvo. Firma zaproponowała kwotę 3,614 mln zł brutto, która mieści się w budżecie, określonym na kwotę 3,936 mln zł. Producent zaoferował ponadto 60 miesięcy gwarancji na powłokę lakierniczą nadwodzia i 36 miesięcy gwarancji na pozostałe zespoły, układy, elementy autobusu i oprogramowania. Na dostawy przeznaczono 220 dni.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wszystkie autobusy w Białymstoku mają wi-fi

Komunikacja

Wszystkie autobusy w Białymstoku mają wi-fi

Jakub Dybalski 13 lipca 2016

Prywatny przewoźnik w Białymstoku? Nie potrzeba

Prawo & Finanse

Prywatny przewoźnik w Białymstoku? Nie potrzeba

Witold Urbanowicz 16 grudnia 2015

Białystok patrzy ekologicznie, ale z diesla nie rezygnuje

Komunikacja

Białystok patrzy ekologicznie, ale z diesla nie rezygnuje

Witold Urbanowicz 26 października 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5