Partnerzy serwisu:

Raport ZDG TOR: Zmiany w przewozie osób taksówkami. Efekty nowelizacji ustawy o transporcie drogowym

Przygotowany przez ZDG TOR raport pt. „Zmiany w przewozie osób taksówkami. Efekty nowelizacji ustawy o transporcie drogowym” podsumowuje zmiany na rynku przewozu osób przedstawiając jego funkcjonowanie przed i po nowelizacji ustawy oraz działalność platform pośrednictwa w Polsce. Poruszono także temat problemów z dostosowaniem się do nowych przepisów. Więcej informacji w Raporcie „Zmiany w przewozie osób taksówkami. Efekty nowelizacji ustawy o transporcie drogowym” Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Komentarze
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5