Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Rzeszów zamawia 50 słupków przystankowych na słońce

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-01 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Rzeszów zamawia 50 słupków przystankowych na słońce
fot. ZTM Rzeszów
Rzeszów prowadzi teraz przetarg na dostawę i montaż 50 nowych słupków przystankowych. Będą one podświetlane, a energię elektryczną niezbędną do oświetlania zapewnią ogniwa fotowoltaiczne, zamontowane u góry każdego pylonu.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 50 pylonów przystankowych. Słupki mają być wykonane w formie konstrukcji stalowej z dwustronną z podświetlaną gablotą na rozkłady jazdy (na 10 sztuk – po pięć na stronę). Na pylonie zamontowany podświetlany punktowo znak D-15.

Podświetlenie wykonane w technologii LED, a do zasilania oświetlenia wykorzystywane ogniwa fotowoltaiczne zamontowane u góry znaku. Wytwarzana energia będzie magazynowana w akumulatorze znajdującym się w dolnej części słupka. Projektowany czas życia akumulatorów określono na 12-15 lat, z założeniem głębokości rozładowania do 50% do 1000 cykli pracy.

Oświetlenie będzie sterowane automatycznie – zastosowane zostaną czujki zmierzchowe i ruchowe (światło będzie się załączało po zmroku po wykryciu zbliżającej się osoby, w promieniu 1,5-2 m od przystanku).

Termin składania ofert mija 10 kwietnia. O wyborze zadecydują cena (60%), okres gwarancji za wady (40%). W sumie na realizację zamówienia przeznaczono cztery miesiące. Szacowana wartość inwestycji to 350,8 tys. zł netto.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
USA. Amerykanie leczą zatoki, czyli trzy wersje przystanków

Komunikacja

USA. Amerykanie leczą zatoki, czyli trzy wersje przystanków

Jakub Dybalski 09 grudnia 2016

Kraków. Wi–fi już na 36 przystankach

Przestrzeń

Kraków. Wi–fi już na 36 przystankach

jd/inf. pras. 22 listopada 2016

Słupsk. Wiata wielofunkcyjna i chuliganoodporna

Przestrzeń

Słupsk. Wiata wielofunkcyjna i chuliganoodporna

Jakub Dybalski 03 listopada 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS