Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Ridango z nagrodą na Transport Ticketing Global Awards

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2017-02-06 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ridango z nagrodą na Transport Ticketing Global Awards
fot. KM Płock
Ridango otrzymało pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Transport Ticketing Global Awards w kategorii Najlepszy Program Inteligentnego Biletu, za rozwiązanie biletowe wdrożone w regionie Sormland w Szwecji.

Prezes Ridango, Erki Lipre, stwierdził, że to odznaczenie ma ogromną wartość, w szczególności w globalnej konkurencji z liderami rynku. – Ta nagroda daje pewność, że jesteśmy na odpowiedniej ścieżce rozwoju naszego systemu, a także, że zyskuje on uznanie wśród graczy tego segmentu. Jednocześnie uzyskanie nagrody po raz drugi z rzędu pokazuje naszym klientom, że wybierając Ridango jako dostawcę rozwiązania biletowego, uzyskają oni najnowocześniejszy system poboru opłat – powiedział.

Estońskie Ridango wygrało przetarg na wprowadzenie nowego systemu biletowego ponad rok temu, a całość uruchomiono pod koniec zeszłego roku. Do tej pory w liczącym ok. 280 tys. mieszkańców okręgu Sormland wydano prawie 60 tys. kart biletowych. System wdrożony przez Ridango to również możliwość korzystania z aplikacji mobilnych dla zakupu biletów. Pozwala na zbieranie w czasie rzeczywistym danych dotyczących transakcji i kasowania. Informacje zapisywane sa w systemie centralnym, a karta służy jedynie jako identyfikator, dlatego jej role może spełniać karta płatnicza, czy karta z innego miasta.

– Sędziowie podkreślili, że wdrożone przez Sormland rozwiązanie biletowe Ridango jest imponującym osiągnięciem, które ma prawdziwy potencjał, aby dokonać zmiany preferencji użytkowników na korzyść transportu publicznego – przyznał szef sprzedaży Ridango, Argo Verk. – Ridango zostało również docenione za liczne usługi dodatkowe, jak na przykład pozycjonowanie i informację o zapełnieniu autobusów.
VII Kongres Kolejowy
 VII Kongres Kolejowy


23 listopada 2017 r. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się kolejna, VII edycja Kongresu Kolejowego. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie konferencyjne w branży transportu szynowego, organizowane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR wspólnie z Forum Kolejowym - Railway Business Forum. Wszystkie poprzednie edycje Kongresu miały ogromne znaczenie dla branży transportu kolejowego w naszym kraju oraz były jedyną tak szeroką platformą dyskusji poświęconej polskiemu kolejnictwu. W zeszłym roku udział w dyskusjach wzięło ponad 700 osób ze świata polityki, samorządu, nauki, biznesu i przemysłu. W 2017 r. poruszać będziemy m.in. następujące tematy:

• Rola kolei w systemie transportowym państwa – jak przywrócić transportowi szynowemu należne mu miejsce?
• Kolejowe przewozy towarowe – jaki jest potencjał wzrostu sektora?
• Smart Railways – inteligentna kolej na miarę XXI wieku
• Gdzie będzie infrastruktura kolejowa w Polsce w roku 2023?
• Inwestycje w transport kolejowy a oczekiwania wspólnot samorządowych
• Bezpieczeństwo na kolei w Polsce

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za akredytacją. Zapraszamy do rejestracji pod www.kongreskolejowy.pl

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
W Krakowie bilety znów dostępne przez smatfony

Komunikacja

W Krakowie bilety znów dostępne przez smatfony

Jakub Dybalski 19 stycznia 2017

Karta płatnicza biletem w PKM Jaworzno

Komunikacja

Karta płatnicza biletem w PKM Jaworzno

Jakub Dybalski 16 stycznia 2017

Kraków od stycznia bez biletów przez telefon?

Komunikacja

Kraków od stycznia bez biletów przez telefon?

Jakub Dybalski 15 grudnia 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS