Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Ridango z nagrodą na Transport Ticketing Global Awards

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2017-02-06 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ridango z nagrodą na Transport Ticketing Global Awards
fot. KM Płock
Ridango otrzymało pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Transport Ticketing Global Awards w kategorii Najlepszy Program Inteligentnego Biletu, za rozwiązanie biletowe wdrożone w regionie Sormland w Szwecji.

Prezes Ridango, Erki Lipre, stwierdził, że to odznaczenie ma ogromną wartość, w szczególności w globalnej konkurencji z liderami rynku. – Ta nagroda daje pewność, że jesteśmy na odpowiedniej ścieżce rozwoju naszego systemu, a także, że zyskuje on uznanie wśród graczy tego segmentu. Jednocześnie uzyskanie nagrody po raz drugi z rzędu pokazuje naszym klientom, że wybierając Ridango jako dostawcę rozwiązania biletowego, uzyskają oni najnowocześniejszy system poboru opłat – powiedział.

Estońskie Ridango wygrało przetarg na wprowadzenie nowego systemu biletowego ponad rok temu, a całość uruchomiono pod koniec zeszłego roku. Do tej pory w liczącym ok. 280 tys. mieszkańców okręgu Sormland wydano prawie 60 tys. kart biletowych. System wdrożony przez Ridango to również możliwość korzystania z aplikacji mobilnych dla zakupu biletów. Pozwala na zbieranie w czasie rzeczywistym danych dotyczących transakcji i kasowania. Informacje zapisywane sa w systemie centralnym, a karta służy jedynie jako identyfikator, dlatego jej role może spełniać karta płatnicza, czy karta z innego miasta.

– Sędziowie podkreślili, że wdrożone przez Sormland rozwiązanie biletowe Ridango jest imponującym osiągnięciem, które ma prawdziwy potencjał, aby dokonać zmiany preferencji użytkowników na korzyść transportu publicznego – przyznał szef sprzedaży Ridango, Argo Verk. – Ridango zostało również docenione za liczne usługi dodatkowe, jak na przykład pozycjonowanie i informację o zapełnieniu autobusów.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
W Krakowie bilety znów dostępne przez smatfony

Komunikacja

W Krakowie bilety znów dostępne przez smatfony

Jakub Dybalski 19 stycznia 2017

Karta płatnicza biletem w PKM Jaworzno

Komunikacja

Karta płatnicza biletem w PKM Jaworzno

Jakub Dybalski 16 stycznia 2017

Kraków od stycznia bez biletów przez telefon?

Komunikacja

Kraków od stycznia bez biletów przez telefon?

Jakub Dybalski 15 grudnia 2016

 

 

 

 

 

 

współpraca
Rynek Kolejowy Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS