Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

ZTM Warszawa szuka firmy kontrolerskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-07-20 15:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

ZTM Warszawa szuka firmy kontrolerskiej
fot. ZTM Warszawa
Warszawski ZTM, zadowolony ze współpracy z prywatną firmą Cursor, rozpisał przetarg na świadczenie usługi kontroli biletów przez kolejne dwa lata – do listopada 2020 r. Zwycięzca będzie uzupełnieniem dla zawodowych kontrolerów ZTM, pomocniczej kontroli biletów oraz pracowników SKM Warszawa również uprawnionych do kontroli biletów.

Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez ZTM w Warszawie jest usługa kontroli biletów oraz uprawnień pasażerów. Zgodnie ze specyfikacją zwycięzca ma zapewnić 120 roboczogodzin w jeden dzień roboczy (10 kontrolerów w trybie 2-zmianowym przez 8 godzin lub 15 kontrolerów w trybie 3-zmianowym przez osiem godzin oraz jednego inspektora nadzoru na każdej zmianie) oraz 168 roboczogodzin w dzień wolny (14 kontrolerów w systemie 2-zmianowym lub 21 kontrolerów w trybie 3-zmianowym oraz jednego inspektora nadzoru).

W sumie firma ma zatrudniać 21-48 kontrolerów w oparciu o umowę o pracę. Pracownicy muszą znać język angielski bądź rosyjski, być dopuszczeni przez psychologa do wykonywania pracy kontrolera oraz zdać egzamin ze znajomości przepisów regulujących korzystanie z komunikacji. Kontrolerzy będą ubrani w jednolite stroje.

W tym roku liczba kontrolerów pracujących w Warszawie wzrosła o 43 osoby. Obecnie bilety sprawdza 267 kontrolerów. W tej grupie znajdują się kontrolerzy zawodowi ZTM, pomocnicza kontrola biletów, kontrolerzy prywatnej firmy Cursor, której umowa kończy się w listopadzie 2018 r. Bilety sprawdzać mogą też pracownicy SKM Warszawa.

Termin składania ofert mija 28 sierpnia. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które wykonywały bądź wykonują należycie usługi o łącznej wartości co najmniej 5 mln zł brutto w zakresie outsourcingu pracowniczego dla co najmniej 3 podmiotów, polegające na wynajęciu dla każdego podmiotu co najmniej 48 pracowników w obszarze obsługi klienta, sprzedaży bądź kontroli uprawnień pasażerów do korzystania z środków komunikacji miejskiej. O wyborze zadecydują cena za jedną roboczogodzinę (60%), prowizja netto kontrolera (25%) oraz skrócenie terminu wprowadzenia pierwszych kontrolerów (15%).

Według założeń wybrana firma rozpocznie świadczenie usług od 1 grudnia 2018 r., czyli po zakończeniu dotychczasowego kontraktu z firmą Cursor. Umowa będzie obowiązywać do 30 listopada 2020 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Włochy. Szukają „kanarów” w czynie społecznym

Prawo & Finanse

Włochy. Szukają „kanarów” w czynie społecznym

Jakub Dybalski 07 maja 2018

Dwa lata Renomy w Krakowie

Komunikacja

Dwa lata Renomy w Krakowie

Redkacja 08 lutego 2018

Warszawa: Spadła liczba gapowiczów

Prawo & Finanse

Warszawa: Spadła liczba gapowiczów

Witold Urbanowicz 03 lutego 2018

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5