Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Mobilność

ZTM Warszawa przeprowadzi dialog techniczny ws. nowej karty miejskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-05-22 14:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

ZTM Warszawa przeprowadzi dialog techniczny ws. nowej karty miejskiej
fot. ZTM Warszawa
Zarząd Transportu Miejskiego ogłasza dialog techniczny w sprawie planowanego zamówienia na wdrożenie zintegrowanej karty miejskiej. Pozyskane informacje mają posłużyć opracowaniu specyfikacji zamówienia i oszacowaniu kosztów.

Dialog techniczny będzie dotyczył planowanego zamówienia na wdrożenie rozwiązania zintegrowanej karty miejskiej. ZTM chce, na bazie pozyskanych informacji, oszacować wartość zamówienia, przygotować jego specyfikację oraz określić warunki umów.

Organizator liczy, że w toku dialogu uda się uzyskać wiedzę w zakresie „najlepszych, najnowocześniejszych i najkorzystniejszych rozwiązań technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych”. Procedura ta ma na celu skonfrontowanie potrzeb ZTM-u z możliwością ich realizacji w oparciu o rozwiązania informatyczne, określenie kluczowych ryzyk biznesowych i technicznych, czasu niezbędnego na wprowadzenie rozwiązania, a także dostępnych metod przekazania praw do stosowanego oprogramowania.

W dialogu mogą wziąć udział podmioty, które są producentami rozwiązana zintegrowanej karty miejskiej lub spółką zależną od producenta takiego rozwiązania. ZTM stawia warunek: to rozwiązanie musiało zostać wdrożone i funkcjonuje u co najmniej trzech różnych podmiotów.

Wnioski o udział można składać do 6 czerwca. ZTM zakłada, że do dialogu zostanie zaproszonych nie więcej niż osiem podmiotów o największym doświadczeniu.

ZTM od dłuższego czasu przygotowuje się do wdrożenia nowoczesnej karty miejskiej, integrującej różne usługi miejskie. Według wstępnych założeń kartę będzie można przechowywać na różnych nośnikach (urządzeniach mobilnych, karcie chipowej czy karcie bankomatowej), a nowy system ma umożliwiać także automatyczną identyfikację pasażera w pojeździe. Realizacja projektu przewidziana jest do roku 2023 r.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. W 2018 r. ZTM sprzedał bilety warte 955 mln zł

Prawo & Finanse

Warszawa. W 2018 r. ZTM sprzedał bilety warte 955 mln zł

Jakub Dybalski 23 stycznia 2019

Warszawa. Już 15 firm współpracuje z ZTM-em

Komunikacja

Warszawa. Już 15 firm współpracuje z ZTM-em

jd/inf. pras. 03 stycznia 2019

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5