Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

ZTM Warszawa planuje parking P&R przy stacji metra Bródno

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-06-19 12:16
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

ZTM Warszawa planuje parking P&R przy stacji metra Bródno
mat. ZTM Warszawa
Warszawski ZTM ogłosił przetarg na koncepcję architektoniczno-budowlaną i studium wykonalności nowego parkingu przesiadkowego przy budowanej stacji C21 Bródno – końcowej na odcinku wschodnim-północnym II linii metra. Organizator chce się ubiegać o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji architektoniczno-budowlanej oraz studium wykonalności parkingu przesiadkowego P+R Metro Bródno przy budowanej stacji końcowej II linii metra. Opracowania te mają być podstawą wniosku o dofinansowanie unijne, decyzję środowiskową, a także przetargu na projekt budowlany.

Obszar przeznaczony na parking przesiadkowy, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajduje się za kościołem w południowo-wschodnim narożniku skrzyżowania Kondratowicza i Rembielińskiej – w miejscu parkingu i bazarku. Właścicielem większości terenu jest m.st. Warszawa.

Plan określa maksymalną wysokość zabudowy 12 m. Jak podkreśla ZTM – należy dążyć do „optymalnego wykorzystania terenu”, a liczba miejsc powinna wynikać z „szacunku zapotrzebowania oraz analizy popytu”. Przewidziano ażurowe ściany boczne.

Termin składania ofert mija 23 czerwca. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację całości zamówienia przeznaczono 160 dni. Koncepcja architektoniczno-budowlana powinna być gotowa w ciągu 120 dni.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Będą kolejne parkingi P+R w metropolii warszawskiej

Przestrzeń

Będą kolejne parkingi P+R w metropolii warszawskiej

Redakcja 19 grudnia 2019

Wesoła. Parking „à la las” przy stacji

Przestrzeń

Wesoła. Parking „à la las” przy stacji

jd/inf. pras. 18 grudnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5