Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

ZTM planuje parkingi przy stacjach Miedzeszyn, Wesoła i Wola Grzybowska

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-05-2017
Ostatnia modyfikacja:
14-03-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
ZTM planuje parkingi przy stacjach Miedzeszyn, Wesoła i Wola Grzybowska
fot. Cezary Piwowarski, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
ZTM w Warszawie, w ramach współpracy z PKP PLK, ogłosił przetarg na wykonanie koncepcji parkingów przy przystankach kolejowych Miedzeszyn, Wesoła i Wola Grzybowska. Obiekty te, z natury tymczasowe, miałyby przyczynić się do rozwiązania problemu osób, które przesiadają się na kolej, zastawiając okolice własnymi samochodami.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji architektoniczno-drogowej trzech parkingów przy stacjach PKP w ramach współpracy PKP PLK i ZTM Warszawa. Przewidziano je przy przystankach kolejowych Miedzeszyn, Wesoła i Wola Grzybowska. Wstępnie pojemność obiektów określono na odpowiednio 100, 500 i 150 pojazdów. Parkingi miałyby być tymczasowe – na okres ok. dziesięciu lat.

Zadaniem wykonawcy będzie m.in. sporządzenie inwentaryzacji i opisu stanu istniejącego, opracowanie koncepcji architektoniczno-drogowej wraz z propozycją włączenia obiektu w istniejący układ drogowy, dokonanie kosztorysowej wyceny zaproponowanych w koncepcji prac projektowych i budowlano-montażowych, a także uzyskanie uzgodnień i akceptacji przedstawionych koncepcji przez PKP PLK.

Termin składania ofert mija 2 czerwca. O wyborze zadecydują cena (80%) oraz doświadczenie projektanta branży drogowej (20%). Przedmiot zamówienia ma zostać wykonany w terminie 120 dni od dnia podpisania umowy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5