Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Zduńska Wola z nowym przetargiem na elektrobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-09-02 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Zduńska Wola z nowym przetargiem na elektrobusy
fot. Solaris
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli rozpisało nowy przetarg na dostawy czterech 12-metrowych elektrobusów wraz z infrastrukturą do ładowania. Na realizację zamówienia przeznaczono rok.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech elektrobusów o długości 11,8-12,2 m oraz odpowiedniej infrastruktury do ładowania. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj, przy pierwszym przetargu.

Termin składania ofert mija 27 września. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały dostawę elektrobusów o wartości min. 4 mln zł. O wyborze zdecydują cena (60%), okres udzielonej gwarancji (20%), ocena techniczno-eksploatacyjna (20%). Pod uwagę brane będą materiał elementów konstrukcyjnych szkieletu nadwozia, materiał poszycia zewnętrznego nadwozia, zużycie energii elektrycznej, podział przedniej szyby, technologia oświetlenia autobusu, sposób zabudowy magazynu energii w autobusie, rodzaj zabudowy silnika elektrycznego układu napędowego, rozwiązanie techniczne przedniego zawieszenia, pojemność i magazynowanie energii. Udział produktów z rynku europejskiego, bądź z krajów, z którymi UE ma zawartą umowę o równym traktowaniu, musi przekraczać 50%.

Wartość zamówienia szacowana jest na 9,266 mln zł netto. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu wady formalnej. Na dostawy przeznaczono równo rok. Autobusy będą wykorzystywane do obsługi linii 1, 2, 3, 5, 6, 11.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów

Komunikacja

Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów

Witold Urbanowicz 11 sierpnia 2021

Zduńska Wola kupuje elektrobusy

Komunikacja

Zduńska Wola kupuje elektrobusy

Witold Urbanowicz 11 czerwca 2021

Zduńska Wola wybiera Iveco

Komunikacja

Zduńska Wola wybiera Iveco

Witold Urbanowicz 30 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5