Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-08-11 20:16
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Zduńska Wola unieważnia przetarg na zakup elektrobusów
fot. Solaris
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Zduńskiej Woli tuż przed terminem składania ofert unieważniło przetarg na dostawy czterech 12-metrowych elektrobusów wraz z infrastrukturą do ładowania. Powodem jest niemożliwa do usunięcia wada formalna.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech elektrobusów o długości 11,8-12,2 m oraz odpowiedniej infrastruktury do ładowania. Na dostawy przeznaczono równo rok. Autobusy będą wykorzystywane do obsługi linii 1, 2, 3, 5, 6, 11. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (11 sierpnia) mieliśmy pozna oferty. W zamian jednak pojawiło się zawiadomienie o unieważnieniu postępowania z przyczyn formalnych.

Jak wskazuje MPK, 9 sierpnia zamawiający dokonał zmiany treści specyfikacji warunków zamówienia poprzez zmianę formularza ofertowego w zakresie oceny techniczno-eksploatacyjnej. W związku z tym MPK postanowiło wydłużyć termin składania ofert do 20 sierpnia. W tym celu przekazano do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej informację o zmianie treści ogłoszenia o zamówieniu – ta jednak, jak poinformował urząd, miała zostać opublikowana dopiero 13 sierpnia, po terminie składania ofert. Tym samym nie dokonano skutecznej, zgodnej z prawem zmiany warunków zamówienia.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Zduńska Wola kupuje elektrobusy

Komunikacja

Zduńska Wola kupuje elektrobusy

Witold Urbanowicz 11 czerwca 2021

Zduńska Wola wybiera Iveco

Komunikacja

Zduńska Wola wybiera Iveco

Witold Urbanowicz 30 kwietnia 2018

Zduńska Wola z kolejnymi autobusami Iveco?

Komunikacja

Zduńska Wola z kolejnymi autobusami Iveco?

Witold Urbanowicz 09 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5