Partnerzy serwisu:
Mobilność

ZDG TOR opracowało Politykę Rowerową Województwa Lubuskiego 2030

Dalej Wstecz
Data publikacji:
21-06-2022
Ostatnia modyfikacja:
24-11-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
ZDG TOR opracowało Politykę Rowerową Województwa Lubuskiego 2030
fot. ZDG TOR
Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego Zespół Doradców Gospodarczych TOR zrealizował projekt „Polityka Rowerowa Województwa Lubuskiego 2030”.

Dokument przyczyni się do synchronizacji działań związanych z rozwojem mobilności rowerowej na terenie regionu lubuskiego. Wskaże instrumenty umożliwiające systemowe podejście do zagadnienia, a także narzędzia pozwalające stworzyć spójny system, mający na celu rozwój infrastruktury dla rowerzystów, promocje turystyki rowerowej, poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i rozwój gospodarczy regionu.

Członek Zarządu Województwa Lubuskiego — Marcin Jabłoński podkreśla potrzebę powstania tego dokumentu, jako narzędzia do promocji ruchu rowerowego jako bezemisyjnego środka transportu przyczyniającego się do tworzenia systemu zrównoważonego transportu na poziomie lokalnym i ogólnokrajowym. Dodatkowo ujednolici rozwiązania prawne, standardy i wytyczne niezbędne do budowania infrastruktury rowerowej.

Prace nad „Polityką Rowerową Województwa Lubuskiego 2030” powiązane są z realizacją projektu „ODRA VELO — ODER VELO — Budowa systemu informacji turystycznej dla rozwoju infrastruktury rowerowej na pograniczu”. Obecnie jest on na etapie tworzenia koncepcji szlaków rowerowych. Produktem finalnym będzie portal internetowy i aplikacja mobilna przeznaczona dla rowerzystów.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5