Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Konkurs - można zaprojektować nową Warszawską Kartę Miejską

Dalej Wstecz
Data publikacji:
05-10-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Konkurs - można zaprojektować nową Warszawską Kartę Miejską
fot. ZTM
Z 20tej rocznicy Warszawskiej Karty Miejskiej ZTM Warszawa zorganizował otwarty konkurs na wzór karty. Nagrodą są 90- i 30-dniowe bilety.

Nazwa konkursu to "#projektujzWTP" Zaprojektowany wzór karty powinien nawiązywać do ekologicznego charakteru komunikacji miejskiej i być przygotowany w rozmiarze 85x54 mm (1003x639 pikseli) w orientacji pionowej. Prace (zapisane w formatach pdf, jpg lub png; w rozdzielczości co najmniej 72 DPI) należy przesyłać do 31 października na adres promocja@ztm.waw.pl.

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie wzory. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie 90-dniowy bilet imienny ważny w 1. i 2. strefie biletowej. Laureaci 2. i 3. miejsca otrzymają bilety 30-dniowe. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada na profilach Warszawskiego Transportu Publicznego na Facebooku i Instagramie, a wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego do końca tego roku. Szczegółowe informacje o zasadach udziału w konkursie są dostępne w regulaminie.

O historii Warszawskiej Karty Miejskiej można przeczytać tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5