Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Zając Dyrektorem Wykonawczym w Stowarzyszeniu Transportu Publicznego

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
10-02-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Zając Dyrektorem Wykonawczym w Stowarzyszeniu Transportu Publicznego
fot. TOR
Od 1 lutego Adam Piotr Zając objął stanowisko Dyrektora Wykonawczego w Stowarzyszeniu Transportu Publicznego. Będzie współpracował z dotychczasowym prezesem Stowarzyszenia, Leszkiem Rutą.

Adam Piotr Zając dotychczas jest związany z warszawskim stowarzyszeniem SISKOM, gdzie pełni funkcję Członka Zarządu oraz jest koordynatorem projektu Warszawska Mapa Barier, który poświęcony jest dostępności architektonicznej przestrzeni stolicy. Jest autorem tekstów naukowych oraz opracowań poświęconych barierom architektonicznym wydawanych przez SISKOM. Od stycznia br. jest także członkiem zespołu opiniodawczo-doradczego przy Urzędzie Transportu Kolejowego ds. osób o ograniczonej możliwości poruszania się. Ukończył gospodarkę przestrzenną oraz socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie jest słuchaczem studiów doktoranckich w Instytucie Socjologii na tej uczelni. Współpracował z szeregiem miejskich instytucji w ramach projektów doradczych. Prywatnie gorliwy rowerzysta latem i narciarz biegowy zimą.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5