Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Wylicytuj przejście tunelem metra oraz prowadzenie tramwaju

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-01-10 13:52
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wylicytuj przejście tunelem metra oraz prowadzenie tramwaju
fot. WU
W najbliższą niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji warszawskie spółki przewozowe przygotowały ciekawe atrakcje do wylicytowania. Wśród nich m.in. możliwość przejścia tunelem II linii metra pod Wisłą, zwiedzanie zajezdni tramwajowej od kuchni z możliwością poprowadzenia tramwaju, a także impreza w tramwaju z DJ Wiką.

Z okazji 27. finału WOŚP, w ramach którego będą zbierane środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, Metro Warszawskie wystawiło możliwość przejścia tunelem II linii pod Wisłą. Spacer ok. kilometrowym odcinkiem szlaku od stacji Centrum Nauki Kopernik do stacji Stadion Narodowy odbędzie się po zakończeniu kursowania pociągów. Termin zostanie ustalony ze zwycięzcą po zakończeniu aukcji, która trwa do końca stycznia. W spacerze może wziąć udział maksymalnie 10-osobowa grupa.

Na początku ZACHĘCAMY do licytowania wystawionej przez naszą redakcję tablicy z nazwą stacji Targówek, która zmieniła nazwę na Targówek Mieszkaniowy!

Spółki miejskie w Warszawie przygotowały szereg ciekawych aukcji związanych z tegoroczną Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  Metro Warszawskie z Urzędem Miasta i firmą Astaldi oferują też inną ciekawą aukcję – możliwość zostania pierwszym pasażerem wschodniego odcinka II linii. Zwycięzca – wraz z maksymalnie czterema zaproszonymi przez nią osobami – weźmie udział w jazdach testowych do stacji C18 Trocka przed oficjalnym oddaniem do ruchu tego odcinka. Natomiast w ramach aukcji prowadzonej przez firmę Gulermak istnieje możliwość zobaczenia od zaplecza budowy zachodniego odcinka II linii do stacji C6 Księcia Janusza. Zwycięzca będzie zwiedzać wydrążony tunel metra, jeszcze bez torów. Przygotowano też profesjonalną sesję fotograficzną.

Ciekawe aukcje przygotowały też Tramwaje Warszawskie. Spółka ma do zaoferowania kilka pakietów. Jednym z nich jest „Dzień dobry w tramwaju”. Przewidziano zwiedzanie Zakładu Naprawy Tramwajów oraz zajezdni tramwajowej, centrum szkolenia wraz z możliwością skorzystania z tramwajowego symulatora. Zwycięzca pod okiem instruktora będzie też mógł sprawdzić się na torze testowym jako motorniczy prawdziwego tramwaju.

Zwycięzca kolejnej aukcji o nazwie „Impreza w warszawskiej parówce” będzie miał okazję, wraz ze znajomymi, wziąć udział w wyjątkowej imprezie zorganizowanej w kultowym tramwaju 13N. O muzyczną oprawę zadba DJ Wika.

W ramach pakietu „Tramwaj od kuchni” możliwe będzie można zapoznać się z codzienną obsługą tramwaju w zajezdni. W przewodnika wcieli się Paweł Burczyk. W oddzielnych aukcjach można wylicytować zabytkową drewnianą ławkę z tramwaju typu N, a także spędzić dzień z Nadzorem Ruchu i zapoznać się z pracą w centrali ruchu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
WOŚP. Wylicytuj z nami nazwę stacji metra Targówek!

Przestrzeń

WOŚP. Wylicytuj z nami nazwę stacji metra Targówek!

Witold Urbanowicz 13 stycznia 2019

Kolejowe imprezy na WOŚP 2017

Komunikacja

Kolejowe imprezy na WOŚP 2017

Martyn Janduła 14 stycznia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5