Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław z kolejnymi przetargami tramwajowymi. M.in. Żmigrodzka i Zawalna

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-04-30 16:56
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław z kolejnymi przetargami tramwajowymi. M.in. Żmigrodzka i Zawalna
fot. Google Street Map
MPK Wrocław ogłosiło kolejne przetargi na remonty elementów infrastruktury tramwajowej. Postępowania obejmują ul. Żmigrodzką, pętlę Zawalną oraz przejazdy przez torowiska na pl. Strzegomskim i skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Kutnowskiej.

Jeden z przetargów dotyczy remontu torowiska tramwajowego przy ul. Żmigrodzkiej od skrzyżowania z ul. Broniewskiego do skrzyżowania z ul. Bałtycką. Długość dwutorowego torowiska, poprowadzonego poza jezdnią, to ok. 558 m (1 116 mtp). Zaplanowano wykonanie torowiska zielonego, z wymianą podbudowy i budową systemu odwodnienia. Wyremontowane zostaną przejazdy i przejścia przez torowisko. Wymienione zostaną słupy wraz z siecią trakcyjną.

Termin składania ofert mija 1 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), termin realizacji robót budowlanych (20%), okres gwarancji (20%). Zamówienie powinno zostać wykonane do 30 września. Zamknięcie torowiska zaplanowano w terminie od 27 czerwca do 29 sierpnia.

Zaplanowano remont pętli Zawalna. Celem remontu układu torowego jest wymiana nawierzchni torowej wraz z budową odwodnienia torowiska w obrębie torowiska wydzielonego oraz remont przejazdów tramwajowych na skrzyżowaniach z ul.
Żmigrodzką i Zawalną. Termin składania ofert mija 1 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), okres gwarancji (40%). Roboty powinny zostać wykonane do 10 września, przy czym zamknięcie torowe zaplanowano w terminie od 27 czerwca do 29 sierpnia.

Kolejny przetarg dotyczy remontu przejazdu przez torowisko przy skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z ul. Kutnowską. Termin składania ofert mija 1 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), okres gwarancji (40%). Roboty powinny zostać wykonane w terminie od 27 czerwca do 13 lipca (wyłączenia ruchu w weekendy). Następne postępowanie obejmuje remont przejazdu przez torowisko na placu Strzegomskim. Termin składania ofert mija 1 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), okres gwarancji (40%). Roboty powinny zostać wykonane w terminie od 27 czerwca do 29 sierpnia z zachowaniem przejezdności po jednym torze.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5