Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Wrocław wymieni rozjazdy przy zjeździe z mostu Zwierzynieckiego

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-04-13 17:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław wymieni rozjazdy przy zjeździe z mostu Zwierzynieckiego
fot. Google Maps
Wrocław wymieni rozjazdy na trasie w kierunku ZOO i Hali Stulecia. Opcją objęto też rozjazdy w torowisku awaryjnym w ul. Mickiewicza. Utrudnienia miałyby się rozpocząć w czerwcu.

Przedmiotem zamówienia jest wymiana rozjazdów w węźle Most Zwierzyniecki – Mickiewicza. W I etapie przewidziano roboty związane z wymianą rozjazdu od strony mostu Zwierzynieckiego, w II etapie – w ul. Wajdy. Przewidziano też prawo opcji w postaci wymiany rozjazdu w ul. Mickiewicza oraz łuków, a także wykonania nowej podbudowy. Rozjazdy dostarczy zamawiający.

Termin składania ofert mija 6 maja. O wyborze zdecydują cena (80%) oraz gwarancja (20%). Na wykonanie całości przewidziano 77 dni.

Częściowe przerwy w ruchu przewidziano w okresach 25 czerwca – 23 września. Przewidziano rozjazdy nakładkowe bądź kierowanie tramwajów objazdem przez Mickiewicza.


mat. MPK Wrocław

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5