Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Wrocław. Wybrano wykonawcę remontu torowiska na Kazimierza Wielkiego

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2018-01-24 08:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław. Wybrano wykonawcę remontu torowiska na Kazimierza Wielkiego
fot. Klearchos Kapoutsis, lic. CC 2.0
Najlepszą ofertę w przetargu na wymianę skrzyżowania torów z 4 krzyżownic oraz jednotorowego pojedynczego rozjazdu tramwajowego przedstawiła firma Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Prace mają kosztować nieco ponad 660 tys. zł.  – Inwestycja będzie realizowana w okresie wakacyjnym, między 23 czerwca a 13 lipca.

Okolice Kazimierza Wielkiego i Ruskiej to jedno z bardziej uczęszczanych miejsc we Wrocławiu, mieszczące się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Nieprzypadkowo prace będą realizowane latem, bo, jak informuje urząd miasta, na czas prac na skrzyżowaniu wyłączona zostanie komunikacja tramwajowa.

Zarządca dróg ogłosił także przetarg na wymianę 2 zwrotnic tramwajowych na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Małachowskiego.  – W postępowaniu przetargowym chcemy znaleźć firmę, która w lipcu wymieni 2 zwrotnice najazdowe i zamontuje automaty elektryczne do ich przekładania – mówi Ewa Mazur.

Prace przy jednej i drugiej inwestycji będą wymagały wyłączenia ruchu tramwajowego na remontowanych skrzyżowaniach. Szczegóły zastępczej organizacji ruchu oraz trasy objazdów dla komunikacji miejskiej poznamy bliżej terminów rozpoczęcia prac.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gorzów z umową na deptak z tramwajem na Sikorskiego

Przestrzeń

Gorzów z umową na deptak z tramwajem na Sikorskiego

Witold Urbanowicz 23 stycznia 2018

Poznań zwiększa środki na remont torów tramwajowych w 2018 r.

Przestrzeń

Poznań zwiększa środki na remont torów tramwajowych w 2018 r.

Witold Urbanowicz 18 stycznia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5