Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław unieważnia przetarg na dokończenie tramwaju na Hubskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-01-24 19:28
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław unieważnia przetarg na dokończenie tramwaju na Hubskiej
mat. prasowe
Wrocławskie Inwestycje krótko zastanawiały się nad rozstrzygnięciem przetargu na dokończenie inwestycji związanej z budową trasy tramwajowej i przebudową ulicy Hubskiej. Postępowanie zostało unieważnione. Jak się okazało, oferenci nie dopełnili formalności.

Jak pisaliśmy, w grudniu 2018 r. we Wrocławiu ruszył przetarg na wykonawstwo zastępcze w zakresie dokończenia robót budowlanych na ulicy Hubskiej po tym jak miasto wyrzuciło z placu budowy firmę Balzola. Przetarg został podzielony na dwie części – jedna dotyczyła dokończenia prac związanych z ulicą i torowiskiem, a druga przebudowy światłowodowych kabli telekomunikacyjnych.

Na początku tego tygodnia zamawiający otworzył oferty. Część drogowo-tramwajową gotowe było zrealizować jedynie wrocławskie konsorcjum Pro-Tra Building oraz Zakład Sieci i Zasilania z ofertą na kwotę 21,5 mln zł brutto przy budżecie wynoszącym 15,7 mln zł brutto. Dzisiaj (24 stycznia) postępowanie zostało unieważnione z powodu niezłożenia „żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu”. Jak się okazuje, oferenci nie złożyli wymaganego od nowego roku elektronicznego podpisu kwalifikowanego.

Stopień zaawansowania prac wynosi 60-65%. Inwestycja miała zostać dokończona w ciągu trzech miesięcy. Nowy przetarg ma zostać ogłoszony wkrótce.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław: Jedna oferta na dokończenie tramwaju na Hubskiej

Przestrzeń

Wrocław: Jedna oferta na dokończenie tramwaju na Hubskiej

Witold Urbanowicz 21 stycznia 2019

Zabytkowy tramwaj Maximum z 1901 r. w remoncie

Komunikacja

Zabytkowy tramwaj Maximum z 1901 r. w remoncie

Redakcja 14 stycznia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5