Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Wrocław szykuje ekspresowy remont torowiska na Nadodrzu

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-02-14 12:13
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław szykuje ekspresowy remont torowiska na Nadodrzu
fot. Google Street Map
MPK Wrocław ogłosiło przetarg na remont nawierzchni torowiska w ciągu Pomorskiej, pl. Staszica i Reymonta. Prace mają potrwać około miesiąca.

Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni torowiska tramwajowego w ciągu ul. Pomorskiej, pl. Staszica, ul. Reymonta na odcinku od skrzyżowania z ul. Dubois do mostu Osobowickiego. Długość torowiska, poprowadzonego w jezdni, wynosi ok. 1,4 km. 

Jego stan określany jest jako zły lub bardzo zły – liczne ubytki i wykruszenia nawierzchni, duże zużycie pionowe i boczne szyn, zapadnięcia szyn, odchylenia rozstawu toków szynowych. Zakres prac przewiduje wykonanie nowej podbudowy betonowej, nawierzchni torowej, regulacji pionowej i poziomej torów, a także wykonanie nawierzchni bitumicznej.

Termin składania ofert mija 17 marca. O wyborze decydują cena (60%), skrócony termin realizacji (20%) oraz gwarancja (20%). Prace mają być wykonane w ciągu miesiąca od podpisania umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5