Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław przymierza się do remontu torów do pętli Leśnica

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-09-03 16:12
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław przymierza się do remontu torów do pętli Leśnica
fot. Neo[EZN] / fotopolska.eu
MPK Wrocław rozpisało przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej na remont torowiska i sieci trakcyjnej na ok. 2,6-kilometrowym odcinku ul. Kosmonautów do pętli Leśnica. Będzie to kolejna lokalizacja, w której przewidziano zielone torowisko. 

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla remontu torowiska wraz z siecią trakcyjną wzdłuż Kosmonautów od Jeżowskiej do pętli Leśnica. W sumie to ok. 2600 m torowiska.

Założono remont torowiska wraz z podbudową i wykonanie odwodnienia. Założono zielone torowisko z rozchodnikiem. Wyremontowane zostaną przejścia i przejazdy. Zaożono wymianę dwóch zwrotnic najazdowych i zjazdowych na pętli. Remont 12 peronów przystankowych nie wchodzi w zakres opracowania.

Termin składania ofert mija 1 października. O wyborze zdecydują cena (60%), doświadczenie projektanta w specjalności drogowej (20%) i w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (20%). Na realizację zamówienia przeznaczono 170 dni.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław: Wraca podwyżka cen biletów

Komunikacja

Wrocław: Wraca podwyżka cen biletów

Jakub Madrjas 31 sierpnia 2021

Wrocław wybrał wykonawcę trasy tramwajowej na Rogowskiej

Przestrzeń

Wrocław wybrał wykonawcę trasy tramwajowej na Rogowskiej

Witold Urbanowicz 24 sierpnia 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5