Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław: Powstanie projekt przebudowy skrzyżowania Dubois i Drobnera

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-03-30 15:35
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław: Powstanie projekt przebudowy skrzyżowania Dubois i Drobnera
fot. Google Maps
Wocław rozpisał przetarg na dokumentację dla przebudowy skrzyżowania ulic Drobnera i Dubois w centrum miasta, gdzie miałby powstać prawdziwy, wygodny węzeł przesiadkowy – z przystankami dostosowanymi do współczesnych wymagań. Inwestycja, wg założeń, miałaby skończyć się w 2024 r.

Przedmiotem przetargu jest opracowanie projektu dla przebudowy ulic Dubois i Drobnera, w tym projektu budowlanego, wykonawczego, kosztorysów, a także pełnienie nadzoru autorskiego. Obecnie rozwiązania są skrajnie niewygodne dla pasażerów komunikacji, a stan przystanków pozostawia wiele do życzenia.

Mają być przygotowane trzy warianty przebudowy. Inwestor zakłada przesunięcie torowiska w kierunku wschodnim, a także przesuniecie jezdni wschodniej w kierunku wschodnim. Zostaną zaprojektowane wspólne przystanki autobusowo-tramwajowe.

Termin składania ofert mija 30 kwietnia. O wyborze zdecydują cena (60%), doświadczenie projektanta branży (20%), drogowej (10%) oraz instalacyjnej (10%). Na realizację dokumentacji przeznaczono 11 miesięcy. Planowany termin zakończenia robót i sprawowania nadzoru to 31 grudnia 2024 r.


Zakres opracowania


Proponowane rozwiązania

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5