Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Wrocław ponawia przetarg na projekt remontu trasy do pętli Biskupin

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-01-10 13:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Wrocław ponawia przetarg na projekt remontu trasy do pętli Biskupin
fot. Google Street Map
MPK Wrocław ponawia przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla trasy tramwajowej od zajezdni Dąbie do pętli Biskupin. Poprzednie postępowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia. Przewoźnk otworzył też oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej dla torowisk w al. Hallera i Żmigrodzkiej.

Przedmiotem przetargu jest wykonanie dokumentacji projektowej dla remontu torowiska w ul. Olszewskiego od zajezdni Dąbie do pętli Biskupin wraz z przebudową sieci trakcyjnej. W sumie to 3600 mtp. Termin składania ofert mija 13 lutego, a na realizację przeznaczono 90 dni.  Więcej o zakresie prac pisaliśmy tutaj.

To już drugi przetarg na to zadanie. Termin składania ofert w poprzednim upłynął 8 stycznia. Wystartowała jedynie Zakład Budowlany Klier z miejscowości Chrząstawa Mała z oferta na kwotę 412,7 tys. zł, co mieściło się w budżecie określonym na kwotę 440 tys. zł brutto. Zamawiający ja odrzucił, powołując się na niezgodność z ustawą prawo zamówień publicznych.

Niedawno MPK otworzyło oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji dla przebudowy torowiska w al. Hallera i Żmigrodzkiej. Zamawiający wycenił te zadania na odpowiednio 140 tys. zł brutto i 100 tys. zł brutto. Tutaj również wystartowała wyłącznie firma Klier, która wyceniła usługi odpowiednio na 159,9 tys. zł o 104,6 tys. zł.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Wrocław przygotuje projekt przebudowy torowiska na Biskupin

Przestrzeń

Wrocław przygotuje projekt przebudowy torowiska na Biskupin

Witold Urbanowicz 06 grudnia 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5